Bitenekadarcılar bebeklerinizin hayata daha rahat bir başlangıç yapsınlar diye Bebek Rahatlatıcı Müzik CD'lerini tavsiye ediyoruz.

Sayısız araştırmalar anne karnında ve daha sonra dinletilen müziğin düşünce ve bilgi akışında sinirsel köprüler kurduğunu göstermekte.
 
Ayrıca araştırmalar gösteriyor ki müzik beynin alfa dalgalarını geliştiriyor, sakinlik hissi veriyor ayrıca. premetüre bebeklerin yapılan çalışmalarda bebeklerin müzikle sakinleştiğini gösteriyor.
 
Klasik müzik dinleyen bebeklerin daha çabuk büyüdüğü yaşamlarının ilk aylarında karşılaştıkları stresten daha çabuk arındıkları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 
 
Klasik müzik dinleyen bebeklerin kalp atışları düzene girmiş nefes alıp vermeleri kolaylaşmıştır. 
 
Anne karnından itibaren klasik müzik dinletilen bebeklerin psikolojik gelişmeleri olumlu olmuş hırçın davranışlar yerine olumlu davranışlar sergilemeğe başlamışlardır. 
 
Klasik müzik zekâ ve beynin gelişmesinde çok önemli rol oynadığı bilim adamlarınca kanıtlanmış ve bu müziği dinleyen bebeklerin düzgün konuşma yeteneğine sahip olduğu ortaya çıkmıştır.
 
Set İçeriği : 
 
Movie Favourites
 
Mother & Baby
 
Nature Sounds
 
Baby Dreams
 
Lullabies
 
5 Farklı Seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz.
 
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0-7 
 
1 Adet sipariş vermeniz sayesinde seçmiş olduğunuz 1 Adet Bebek Rahatlatıcı Müzik CD'sinden gönderilecektir.

 

Son Yorumlar

 
Üyelik: 24.06.2009
100+ alışveriş
Yorum: 107
mezzokate | 04 Mayıs 2012 12:07:58 | Yorum detay
bence harika Lullabies ve Movie Favourites her ikisi de var ben de. İkisi de mükemmel. Bebeğim doğduğundan beri 2,5 senedir dinliyoruz. Kaliteli ninni isteyenlere.
    • Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi: 0
    • Tek sepette yapacağınız 90 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
  • bebek-rahatlatici- 39737
  • bebek-rahatlatici- 39737