Kapat

10 Adet Tek Kullanımlık Macunlu Diş Fırçası (Practico)


Fiyat :
4,50 TL


Her Zaman Her Yerde Ağız Sağlınız İçin Seyahatlerinizde, İş Yerlerinizde, Çantanızda Tam 10 Adet

Bitenekadarcıların ağız sağlıklarını her zaman her ortamda koruyabilsinler diye PRACTICO Tek Kullanımlık Diş Fırçası.

PRACTICO Tek Kullanımlık Diş Fırçası: Uzun süren mühendislik araştırmaları sonucunda geliştirilmiş tek kullanımlık diş fırçasıdır.

Ofiste, seyahatte, okulda, outdoor gezilerde, kampta... kompakt tasarımı ile kolay taşıma, tek gövdede fırça + macun yapısı ile pratik kullanım.
 

Fırça kısmı diş minesini çizmeyecek ve dişeti kanamalarına sebep olmayacak biçimde dizayn edilmiştir.
 
Fırça Malzemesi :  Antistatik katkılı polietilen

Fırça Sapı :  Antistatik katkılı ABS

Diş Macunu :  Sorbital, Aqua,Hydrated silica, Sodium bi carbonate, Sodium lauryl sulfate, Parfum, Xanthangum,Sodium saccharin, Sodium benzonat,  Titanyum dioxide
 
Practico sağlık bakanlığı’nın 21.05.2000 tarih ve 21789 sayılı kaydı ile belgelidir.
 
Practico TÜRK PATENT KURUMUNDA  TR 2002-00889Y numarası ile kayıtlıdır ve ülkemizdeki ilk ve tek üründür.
 
Practico S.Demirel üniversitesi dişçilik fakültesinde yetişkinler ve çocuklar üzerinde klinikdeneylere alınmış ve mükemmelliğini raporları ile kanıtlamıştır..
 
Ergonomik bir yapıya sahip olan fırçanın sap kısmı öne doğru itilerek fırça kısmındaki özel haznede bulunan diş macunu çıkartılır ve fırça kullanıma hazır hale getirilir.
 
Diş doktorları hastalarınızın memnuniyeti sizin için önemlidir. Çocuk hastalarınızın diş fırçası kullanımını eğlenceli hale getirecek ve tüm hastalarınıza hediye verebileceğiniz hijyenik ve ekonomik bir üründür.
 
Otel, restaurant, cafe, bar işletmeceleri; müşterilerinize ikram edeceğiniz bu ürün hizmet anlayışınızın ve müşteri sağlığına verdiğiniz önemin bir göstergesi olacaktır.
 
Anneler, Babalar; çocuğunuzu okula gönderirken çantasına koyacağınız bir adet PRACTICO Tek Kullanımlık Diş Fırçası diş fırçalama alışkanlığını pekiştirecektir.
 
Okul yöneticileri, öğretmenler; kantinlerde bulunduracağınız PRACTICO öğrencilerinizin gün boyu diş bakımı yapmalarını sağlayacaktır.
 
Çalışanlar yemede içmede sınırsız olmanın rahatlığını yaşayın çekmecenizde veya çantanızda sürekli bulunduracağınız PRACTICO iş görüşmelerinizde kendinizi daha rahat hissettirecektir.
 
Sağlıklı bir şekilde ağız ve diş bakımı yapabilmek için herkesin en az 3 diş fırçasına sahip olması gerektiği diş hekimleri tarafından önerilmektedir. Çünkü; birkez kullanılan fırçanın aynı gün içinde kullanılabilmesi için tamamen kuruması gerekmektedir. Genellikle fırçalar kullanıldıktan sonra banyoda veya nemli ortamlarda (Plastik ambalajda, çekmecede, çantada, v.s.) bırakıldığı için kurumamakta ve bakteri üretmektedir. Fırçanın bu şekilde kullanılmasıda ağız ve vücut sağlığı için tehlike oluşturmaktadır. Buna ek olarak kullanılan fırçalarında her 3 ayda bir değiştirilmesi gerekmektedir.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 10 Adet  PRACTICO Tek Kullanımlık Diş Fırçası Macunlu gönderilecektir.


10 Adet Tek Kullanımlık Macunlu Diş Fırçası (Practico) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
73 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Özellikle tatile gidenlere tavsiyeederim.çok güzel
197 sipariş | 112 yorum | Yorum Detay çok seviyorum Seneler önce bir havaalanındaki makineden aldığım bu fırçayı çok severim.
Geçen sene bulunca hemen almıştım. Çok pratik, uç kısmını itince macunu üstüne çıkıyor.
Kılları plastikten. Ancak ben bu normal zamanda da kullanıyorum çünkü plastik kıllar, naylon kıllı diğer fırçalardan daha iyi temizliyor; hem de yıpratmadan.