Kapat

10 Port USB Çoklayıcı: Dark Connect Master U10 Hub


Piyasa Fiyatı :
54,66 TL

% 12 İNDİRİM

Fiyat :
47,90 TL


10 Port USB Çoklayıcı: Dark Connect Master U10 Hub Adaptörlü Yapısı ile 10 Harici Cihaza Bağlantı ve Şarj İmkanı

Dark Connect Master U10 10 Port USB Hub; harici adaptör desteği, sürücü kurulması gerektirmeyen tak&çalıştır yapısı, sahip olduğu yüksek hızlı 10X USB 2.0 portu ve Windows, MacOS uyumluluğu ile sizi USB port eksikliği derdinden kurtaracak.

Adaptör desteği ile birden fazla taşınabilir disk, klavye, mouse, printer ve fotoğraf makinesi gibi 10 farklı cihazınızı aynı anda bilgisayarınıza bağlayabilir yada akıllı telefon, tablet vb. 10 adet farklı USB cihazı şarj edebilirsiniz..

Sahip olduğu 5V adaptör ile Dark Connect Master U10 USB Hub'un 10 portunu aynı anda kullansanız dahi taktığnız cihazı görmeme, bağlanmama, donma ve tıkanma gibi sorunlar yaşatmaz.

1 Amperlik güce sahip adaptörü ile akıllı telefon, tablet, 3g modem vb. gibi cihazlarınızda maksimum şarj imkanı bulacak ve tüm cihazlarınıza aynı anda ulaşmanın konforunu yaşayacaksınız.
Dark Connect Master U10, 10 adet simetrik dağılmış USB Portu ile size pratik çözümler sunuyor.

Özellikle bilgisayarını ofisten eve taşıyan kullanıcılar işe döndüklerinde tek bir kablo bağlayarak bir çok USB cihazını aynı anda bağlayabilecekler.Ultrabooklar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir.

Özellikle ofis ortamında klavye, fare, yazıcı kullananlar için ultrabook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir.

Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız.

Dark Connect Master U10, 10X USB portu ile USB cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların üstesinden gelecektir.

Dark USB Hub Paket İçeriği:

  • 10 port hub
  • PC bağlantı kablosu.
  • 5V 1A'lik adaptör
  • Kolay kullanım kılavuzu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "10 Port USB Çoklayıcı: Dark Connect Master U10 Hub" gönderilecektir. usb hub çoklayıcı usb çoklayıcı usb çoğaltıcı çoklu usb hub 10 port usb hub dark connect master u10


10 Port USB Çoklayıcı: Dark Connect Master U10 Hub Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!