Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

100 ADET MAGIC 4.7GB 16X DVD+R (2 x 50 SPINDLE)


Fiyat :
21.90 TL


Toplam 470 Gb Kapasite!

Bitenakadarcıların daha önceden de beğenisine sunulan ve oldukça memnun kalındığını üyelerimizden işittiğimiz 1. sınıf A Kalite DVD+R boş DVD leri bitenlere özel, Bitenekadar! 

Magic Dvd+R  2 X 50 Cakebox  Toplam 100 Adet
4,7 Gb Toplam 470 Gb Kapasite
16 X Yazım Hızı
120 Dakika
İthalatçı tarafından %100 memnuniyet ve iade garantisi.

Ürün 50'lik bundle'lar halinde 2 adet 50'lik spindle olarak sevkedilecektir.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 27 Mayıs 2008 Salı günü verilecektir. 100 ADET MAGIC 4.7GB 16X DVD+R (2 x 50 SPINDLE) Yorumları Tüm Yorumlar (22)
8 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay -------(@ Dimi şöyle 1TB ' ından bir harddick şöyle ucuzcana güzel olur valla
20 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay DVD -R Herkez +R olduğu için bir bunalıma düşmüş
Bazı konulardada haklılar çünkü +R teknolojisi yeni standartlaşmış bir teknoloji yani bazı ürünlerde desteklenmeye bilir
Not: ps oyunlarını dvd ye yazmak isteyen arkadaşım için söylüyorum ps lar +R leri çalıştırmaz

Bendeki dvd R Pioneer' ait -R patenti onlarda olmasına ramen gelirin cok kısmını kendileri alıyor olmalarına ramen benim dvdR'ım -R ve -R DL yi de desteklemekte.

Bu güne kadar -R lerle başım çok derde girdi. DVD Ler durdukları yerde deforme oluyorlardı. Ve arşiv yapamıyordum. +R bence daha kullanışlı ama yinede arşivlerinizi ne cd lere nede dvd lere yapın Harici harddisklerde tutmak daha mantıklı

Harici harddisk istiyorum :D Bitenekadar.Com Ekibine Duyrulur
58 sipariş | 119 yorum | Yorum Detay ---------(@ ??? Anlayamadım ben tam tersi DVD-R lerde sorun yaşıyorum.
Yazdığım writer okumuyor -R'yi sadece DVD playerlarda gösteriyor.

Neyse zaten DVD'ye ihtiyacım yok..... diğer ürüne bakalım :) BK ben döndüm...
52 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay @Dikmen @Hakaner arkadaşım, ilk yorumun ile sonraki yorumların arasındaki çelişkinin farkındamısın ? İlk yorumunda bariz olarak eski teknoloji demişsin, sonraki yorumlarında aksini söylemişsin :)

@Dikmen
Hocam rekabete giren iki farklı firma söz konusu. DVD-R DVD Fprum konsorsiyumu tarfından 95 tarihinde geliştirilmeye başlıyor. En eskisi ve bütün DVD yazıcılırda standart olrak kullanılan format DVD-R dir. Bununla rekabet etmeye çalışan DVD+R firmaları kendilerini abul ettirememiş ve sıksık forrmata ekleme yaparak biz daha iyiyiz olayıyla piyasay gimeye çalışmıştır. Bu bakımdan DVD+R firmaları eski bir rekabet öyküsüdür. DVD+R formatı resmi olarak 2008 ylında tanınmış ve tam oturmuş olarak kabul edilmiştir. Yeni haliyle DVD yazıcılara adapte edilecektir. Yani DVD+R formatlı bir ürün elinize geçtiğinde okuyucunuzun okumama şansı yüksektir. Bir oyan bir bu yana o kadar değişiklik ypan bu konsorsiyuma neden 2008 yılıda onay verildi: Artık bluray çıkartıldı ve DVD önemsizleşecek. Al artık biz kaymağını yedik, senin halin zaten içler acısı der gibi onay verdiler. Birisi oturmuş teknoloji ve eski, biri sallantıda eski teknoloji ve yeni onay verilmiş yerine oturmamış. Burda çekeceğim DVD+R nin öteki sürücüde okunacağı garantisi yok.

İronik geleblir ama her iki mesajdaki söz de doğru. anlayış farklılığı var. Eski teknoloji ve yeni onay almış sözlerindeki anlam farkına dikkat çekerim.
9 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay MÜKEMMEL TEŞEKKÜRLER BİTENE KADAR EKİBİ Bu mükemmel ürünü bizlerle tanıştırdığınız için çok teşekkürler... devamını bekliyoruz sağolunuz.