Kapat

10400 mAh Taşınabilir Şarj Aleti: S-LINK IP-1044 Çift USB Girişli Powerbank (2 Model)


Piyasa Fiyatı :
116,90 TL

% 23 İNDİRİM

Fiyat :
89,90 TL


Elektronik cihazlarınızın biten bataryalarını doldurmanız için her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz 10400 mAh Taşınabilir Şarj Aleti: S-LINK IP-1044 Çift USB Girişli Powerbank (2 Model).

Güçlü kapasitesi sayesinde elektronik cihazlarınızın şarj sorununu ortadan kaldıracak ve dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz 10400 mAh Taşınabilir Şarj Aleti: S-LINK IP-1044 Çift USB Girişli Powerbank (2 Model).

Taşınabilir şarj cihazınız ile akıllı cihazlarınızın bataryaları asla bitmesin !

Micro 5pin ile şarj olabilen tüm cihazlarınıza bağlayıp şarj etme işlemlerinizi powerbank sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm telefonlar ile uyumlu olan taşınabilir şarj aletini cihaza bağlayarak yüksek kapasitesi ve 1 Adet 2.1A, 1 Adet 1A'lik USB çıkışı ile aynı anda 2 telefonu birlikte kolaylıkla şarj etmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

10400 mAh gücü sayesinde telefon ve tabletlerinizle birlikte dijital fotoğraf makinelerinizi vb. cihazlarınızı şarj ederek batarya kabusunun önüne geçebilirsiniz.

Portatif şarj aleti 2 Adet USB çıkışa sahiptir. Bu çıkışlardan birisi 2.1A diğeri ise 1A değerindedir.

2.1A değerindeki USB çıkşı hızlı şarj olanağı sağlar. ve bu çıkışlar sayesinde aynı anda 2 adet cihazı şarj edebilirsiniz.

Powerbank'in bataryası için şarj edilebilir pil kullanılmıştır. Yüksek koruma, yüksek kapasite ve sağlam lityum pil batarya ile taşınabilir şarj aleti sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar.

USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri ( iPod, iPad, iPhone ) tüm tablet PC'ler, ile uyumludur. Rahatlıkla aygıtlarınızı bağlayıp şarj edebilirsiniz.

NOT: Tam dolu batarya ile iPhone ve diğer mobil telefonlarınızı 6 sefer tam olarak şarj eder. Mp3 & Mp4 oynatıcılarınızı tam dolu batarya ile 10 sefer şarj eder. iPad'inizi ise tam dolu batarya ile % 100 şarj edebilir.

Powerbank Teknik Özellikleri:

 • Giriş Voltajı: DC 5v / 1A
 • Çıkış Voltajı: 2 Adet USB DC 5V / 1A / 2.1A
 • LED Gösterge: 4 Seviyeli
 • Lityum pil batarya
 • Çift USB girişi ile aynı anda 2 cihazı şarj edeiblme imkanı

Kullanım Alanları:

 • iPhone, iPad, iPod
 • Psp Oyun Cihazları
 • Dijital Fotoğraf Makineleri
 • Apple, Micro USB destekleyen cihazlar, Mini USB destekleyen cihazlar, Samsung, Sony Ericsson, LG, Nokia DC2.0, PSP

Taşınabilir Şarj Aleti Modelleri:

 • Siyah
 • Beyaz

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " 10400 mAh Taşınabilir Şarj Aleti: S-LINK IP-1044 Çift USB Girişli Powerbank (2 Model) " gönderilecektir.taşınabilir şarj aleti powerbank taşınabilir şarj cihazı taşınabilir portatif şarj cihazı powerbank şarj cihazı powerbank 10400 mah 10400 mah


Siyah
Beyaz


10400 mAh Taşınabilir Şarj Aleti: S-LINK IP-1044 Çift USB Girişli Powerbank (2 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!