Kapat
Haftanın en çok satan fırsatları! Haftanın en çok satan fırsatları!

14 Şubata Özel DUVAR SAATİ


Fiyat :
12.90 TL


SEVGİLİYE ÖZEL
ÜSTELİK REGAL GÜVENCESİ VE GARANTİSİ İLE !

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL, çok anlamlı mükemmel bir hediye.

- Ebat:
A 140: Ø = 263 x 38 mm.
A 139: 240 x 266 x 43 mm.
- Plastik kasa
- Plastik cam
- Quartz makina  

Lütfen model seçiminizi, siparişinizin son aşamasında açıklama alanında belirtiniz. Seçtiğiniz rengin stokta kalmama ihtimaline karşı 2 farklı seçim yapmanızı rica ederiz.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Ürün kargoya 11 Şubat 2008 Pazartesi günü  verilecektir.14 Şubata Özel DUVAR SAATİ Yorumları Tüm Yorumlar (4)
16 sipariş | 126 yorum | Yorum Detay Reklam Kokan Yorumlara Son Sevgili BK. Lütfen bu tarz ısrarlı reklam kokan yorumları sil. Müsade etme. 128 biti olan site olur girer güvenli şekilde ürünü alır işlemi bitiririz olur biter. Bunu anlarızda. Her önüne gelen ne eticaret ne 128 güvenlik ne güvenlik sertifikası olmayan ne olduğu belirrsiz yerlerin reklamını yaparsa bu işin ne anlamı kalır, ne güvenilirliği ne de ciddiyeti.
Sevgili Arkadaşlarım kardeşlerim. farzedinki burası sizin kedni siteniz. Böyle şeffaf ve güzel bir platformda, her önüne gelen, ne olduğu belli olmayan, bilinmeyen tanınmayan, internet standarlarında olmayan yerler için böyle yorum! lar yazsa hoşunuza gidermiydi. İnsanın azcık kendisine saygısı olmalı önce ama.
28 sipariş | 44 yorum | Yorum Detay @momentus Eger sanal kart ile bilgiler calinmiyorsa versene sanal kart numarani. Herhalde sanal kartin bagli oldugu hesapta sanal birine baglidir,sanal alisveris yapar o kartla sanal sevgilisine. Ben diyorum ki sitede SSLbile yok sen sanal karttan bahsediyorsun.
28 sipariş | 44 yorum | Yorum Detay @godfather Valla haklisin bende sayfaya iyice baktim ama guvenlik belirten ne sertifika ne de bir iz var. Sayfanin altinda copyright 2006 yaziyor bilmiyor ne ifade eder ama nasil guvenip 1.90 YTL ucuz diye kredi karti bilgileri verilir ki. En azindan bitenekadar'dan bugune kadar cok urun aldim bir problem cikmadi yarin oradan ucuz diye urun aldigimda nasil bir guvence icinde olurum ki. Cok sacma en basta yazilan sadece kafa karistirmak baska birsey degil. Sen haklisin bu konuda cok dikkatli olmak lazim bilinen yerden almak lazim. Sevgiliye hediye alacagim derken keriz yerine dusup paradan,kredi kartindan ve sevgiliden olmakta var.
17 sipariş | 78 yorum | Yorum Detay Fiyat Araştırması Yapılsa Daha İyi Olur Sanırım. @Momentus
http://www.hilalpazarlama.com E-Ticaret Sitesi bile değil. SSL yok. Nasıl kıyaslama yaparsınız anlamam. BK yerinde ben olsaydım yorumunu hemen silerdim. Zira tuzak olabilir. Tanımadığımız bilmediğimiz yere kredi kart bilgilerimizi vereceğiz. Sonra uğraş dur.