Kapat

148 Parça Manyetik Lego Seti


Piyasa Fiyatı :
46,66 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
32,90 TL


148 Parça Manyetik Lego Seti Beyin Jimnastiğinin En Keyifli ve Eğlenceli Yolu. Uzay Çağı Buluşu. Yeni Nesil Magnet Lego.

7den 70 e tüm bitenekadarcıların hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak hoşça vakit geçirip stres atabilecekleri, hemde el becerileri ve zihin gücünü geliştirebilecekleri 148 Parça Manyetik Lego Seti.

Manyetik Lego sayesinde çocuklar hem eğlenecekler, hem de farkında olmadan zihinsel aktivitelerini arttırarak ufuklarını genişletecekler.

Günümüzde dijital imkanlar (bilgisayar, televizyon, tablet pcler ve akıllı telefonlar) çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini olumsuz etkilemektedir.

Çocuğunuzun hem el becerisini hemde hayal gücünün gelişmesini desteklemek ve beraber eğlenceli vakit geçirebilmek için 148 Parça Manyetik Lego Seti harika bir üründür.

Manyetik Lego ile çocuğunuz sıkılmadan saatlerce oynarken el-göz koordinasyonu gelişirken çok eğlenceli bir şekilde beyin jimnastiği de yapmış olur.

Çelik küreler ve manyetik çubukları kullanarak birbirinden farklı yüzlerce figürü 3 boyutlu olarak oluşturabilecekleri harika bir Oyun Seti.

Magnet mini renkli çubuklar metal toplara yapışarak birbirine tutunur. Bu sayede tüm parçaları bir araya getirerek mühendislik harikası yapılar ortaya çıkartabilirsiniz.

Mühendislik harikası yeni nesil akıl oyunu.

Amerika ve Avrupa'da her evin vazgeçilmez bir parçası haline gelen Manyetik Lego Seti ile artık sizde çocuğunuzla en yaratıcı zamanları geçirebilirsiniz.

Diğer sıradan legolardan farklı olarak fizik prensiplerine dayalı bir Legodur. Parçaları bir araya getirdikçe yeni objeler yeni tasarımlar ortaya çıkardıkça zihin ufkunun genişlemesine yardımcı olur.

Birden çok manyetik lego seti edinerek yapılarınızın boyutunu arttırabilirsiniz.

Çocuklarınıza oyuncakların sadece bir eğlenme aracı olmadığını; zekayı geliştirmede büyük katkısı olduğu uzmanlar tarafından da kanıtlanmıştır. Magnet Lego Seti ile çocuğunuz ile keyifli dakikalar geçirirken, becerilerinin de gelişmesini sağlayın!

Magnet Legolar ile oluşturduğunuz yapı ve objeler ile geleceğin başarılı mühendislerini ortaya çıkarın.

7 den 70 e yetişkin ve çocukların hem eğlenip hem yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak yeni nesil lego.

148 Parça Manyetik Lego Özellikleri:

  • 4 farklı renkte çubukta, toplam 148  parçadan oluşmaktadır.
  • Çelik küreler ve manyetik çubuklarla sonsuz şekiller yapabilirsiniz.
  • Lütfen Dikkat : 4 yaş üzeri çocuklar için uygundur.
  • Yaptığınız şekilleri 3 boyutlu hale getirebilirsiniz.
  • Çocukların el-göz koordinasyonu ve hayal gücünü geliştirmesinde yardımcıdır.

148 Parça Manyetik Lego Nasıl Oynanır:

  • Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapışmasıyla birlikte hayal ettiğiniz şekilleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Parçaları magnet küreler ile birbirine  bağlayarak eşsiz tasarımlar üretebilirsiniz.


Manyetik Çubuk Renkleri:

  • Mavi, Yeşil, Sarı, Kırmızı

148 Parça Manyetik Lego Seti Paket İçeriği:

  • 103 Parça Manyetik Lego

ÖNEMLİ NOT: Ürün LEGO marka değildir

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "148 Parça Manyetik Lego Seti" gönderilecektir.manyetik lego manyetik lego seti mıknatıslı lego seti 148 parça manyetik lego seti


148 Parça Manyetik Lego Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!