Kapat

150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: DARK RangeMax Nano

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
37,90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
30,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Kablosuz bağlantınızı yüksek kalitede kullanmanızı sağlayan ve veri aktarım hızını 3 kat hızlandıran 150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: DARK RangeMax Nano.

Geniş kapsama alanı, yüksek sinyal kalitesi ve 150 Mbps hızlı bağlantı imkanı sağlayan 150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: DARK RangeMax Nano.

Mini boyutlarda ve hafif olarak üretilmiş RangeMax Nano'yu dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz. Kablosuz bağlantının bulunduğu her yerde bilgisayarınızdan kolayca ağa bağlanabilirsiniz.

RangeMax Nano kablosuz ağ adaptörü Windows 2000/XP/Vista gibi eski nesil işletim sistemleri ile birlikte Windows 7/8/8.1/10 'u da desteklemektedir.

Kablosuz ağ adaptörü yeni nesil işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteğine sahiptir.

NOT: MacOS güncellemelerine uygun sürücü tamamen çipset üreticisi ile ilgilidir. Lütfen ürünü almadan önce çipsetin son MacOS sürücü desteğini araştırın.

Wireless N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Wireless-N kablosuz bağlantı standartı ile mümkündür.

Antensiz ve kablosuz tasarıma sahip Nano adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken müzik-film indirirken eski kablosuz standartlarına göre yaklaşık 3 kat daha hızlı veri aktarımına sahip olabilirsiniz.

Yüksek çekim kalitesinin yanında RangeMax Nano, en küçük ve en hafif kablosuz ağ adaptörlerinden biridir. Sadece 1 gr ağırlıkta ve USB portundan 10mm uzunlukta olan RangeMaX Nano'yu bilgisayarınıza takacak ve orada olduğunu unutacaksınız !

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Dark RangeMax Nano sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.4GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

DARK RangeMax Nano 150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü İçeriği:

  • Kablosuz Ağ Adaptörü
  • Kullanım Kılavuzu
  • Sürücü CD


kablosuz ağ adaptörü usb kablosuz ağ adaptörü 150 mbps kablosuz ağ adaptörü rangemax nano


150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü: DARK RangeMax Nano Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!