Kapat

16 GB Kingston Micro SD Hafıza Kartı + SD Adaptör


Fiyat :
29,90 TL


Kingston Kalite ve Güvencesi ileı Cep Telefonu, Fotoğraf Makinesi, Mp3 çalar MicroSD Girişli Tüm Telefonlarla Uyumlu

Bitenekadarcıların cep telefonu ve bilgisayarlarında kullanabilecekleri 16 GB Kingston Hafıza Kartı + Adaptör (SD - Micro SD).

Adaptörü sayesinde SD kart olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Servis değiştiriyorsanız veya telefonunuzu yükseltiyorsanız, microSD kolaylıkla telefon listeleri, ayarları veya zil seslerini aktarmanızı sağlar.

Özellikle genişletme yuvasına sahip cep telefonları için tasarlanmış olan bu çıkartılabilir depolama çözümü ile içerik koleksiyonlarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşın.

İçerisindeki bilgilerinizi dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Darbelere karşı dayanıklıdır.

Bir tek üründen tüm elektronik eşyalarınızda faydalanın.

Standart SD Kart Adaptörü ile Notebook ve Dijital Kameranızda kullanın.

LCD TV’nizde, DVD oynatıcınızda, yazıcınızda, otomobilinizin müzik çalarında, kısaca kart okuyucusu olan heryerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MicroSD Hafıza kartı uyumlu tüm cep telefonu modellerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dilerseniz SD kart adaptörü ilk SD kart olarakta kullanabilirsiniz.

Standart microSD kartlar ile aynı boyutlara sahip olan microSDHC kartlar,

SD Specification Version 2.00 ile tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmışlardır ve sadece microSDHC destekli cihazlar ile birlikte kullanılabilmektedirler. 
 
Micro SDHC kartlar, yanlarında verilen adaptör ile birlikte SDHC kart olarak da kullanılabilir. 
 
Micro SDHC ile bilrikte kullanacağınız cihazınızın uyumlu olduğundan emin olmak için cihaz (cep telefon, PDA, fotoğraf makinesi, kart okuyucu vb.) üzerinde micro SDHC ya da SDHC logosu olup olmadığını kontrol ediniz.
 
Class: 4
 
Teknik Özellikler:

Yazma Hızı: 5MB/Sec
Okuma Hızı: 13MB/Sec
Windows 2000 / XP / XP-x64 / Vista, Mac OS 10.2.8 ya da üstü
Hızlı Plug&Play
Kapasite: 16 GB

Paket İçeriği:
1 Adet 16 GB Micro SD Kart
1 Adet Micro SD Kart Adaptörü

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 16 GB Kingston Hafıza Kartı + Adaptör (SD - Micro SD) gönderilecektir.16 GB Kingston Micro SD Hafıza Kartı + SD Adaptör Yorumları Tüm Yorumlar (17)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Kingston Micro SD 16 GB Hafıza Kartı + SD Adaptör Kingston Micro SD 16 GB Hafıza Kartı + SD Adaptör, Class 4 dür.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay slm merabalar hafıza kartının Class özelligi kactır belirtebilirmisiniz kutu üzerinden tam secemedim
85 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Ucuza yüksek kapasite ama hızı nasıl? Ürün resmi doğruysa kartın okuma-yazma hızı Class 4, yani düşük hızlı. Fotoğraf makineleri için yeterli bir kart ancak video kameraya takacaksanız hızı yeterli gelmeye bilir. Video kaydı için Class 6 ve üstü kartlardan alın derim.
20 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay indirimm ben de yine bu siteden 30.90a almıştım o bile ucuz gelmişti.Bu fiyata kaçırmayın derim..
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 35.94 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/kingston-16-gb-micro-sdhc-class4-hafiza-karti-sdc416gb/productDetails.aspx?productId=bd100502&categoryId=1100011