Kapat

2 Pilli Acil Şarj Cihazında Son Nokta! (Kargo 3 YTL)


Fiyat :
15,90 TL


ISSUN S3300N Cep Telefonu, IPOD, MP3 Çalar, PSP Kendi Pillerini de Şarj eder!

Kendi Pillerini de şarj edebilen acil durum şarj cihazı! (yoğun talep üzerine)

Bitenekadarcıların şarj ihtiyaçları düşünülerek, daha geniş yelpezede cep telefonu, cep bilgisayarı, MP3 çalarlar, IPOD ve oyun konsollarınızı acil durumlarda daha da yüksek kapasite ile şarj edebilmeniz ve kullanabilmeniz için!

Üstelik USB girişi saysinde Bilgisayarınıza bağlayarak içindeki pilleri şarj edebilirsiniz

Üstelik LED ışığı sayesinde mini el feneri işlevi de görür!

USB çıkışlı Araba çakmak adaptörü ve AC adaptörü sayesinde bitmiş şarjlı pillerinizi tekrar şarj edebilen bir şarj ünitesi işlevi de görür. Araba çakmak adaptörü ve AC adaptör pakate dahil değildir.

Üstelik taşıma kılıfı hediye!

Piller pakete Dahil değildir.

Kendi Pillerini de şarj edebilen acil durum şarj cihazı!
(2 adet Kendi şarjlı Kalem AA pilinizi takmanız koşulu ile)

ISSUN S3300N ( İki Pilli Taşınabilir Yedek Güç Ünitesi )

ISSUN S3300n
4 farklı fonksiyonu ile Cep Telefonları, PDA’ler ve Akıllı ( Smart ) Cep Telefonları, Mp3-Mp4 Çalarlar, Ipod’lar, CD-DVD Çalarlar, Sony PSP, Nintendo DS gibi Oyun Konsolları, BlueTooth Araçlar ve benzeri el tipi diğer elektronik cihazlara güç sağlayan ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz yedek bir güç ünitesidir. İki pilli yapısı ile sınıfının çok üstünde güçlü, pil şarj etme yeteneği ile de oldukça ekonomik ve çevrecidir.


ISSUN S3300n ne işe yarar?
1. Issun S3300n farklı tip pek çok el tipi cihaza, AA tipi Alkaline veya şarj edilebilir piller ile enerji sağlar. Bu sayede el tipi cihazlarınızın pilinin bitmesi derdi ortadan kalkmış olur.
2. AA Tipi tekrar doldurabilir pillerinizi farklı üzerindeki USB port ile PC, Araba Adaptörü veya AC adaptör ile şarj edebilir. (AC adaptöründe ve Çakmak adaptöründe USB çıkış olmak zorundadır)
3. Doldurulmuş pillerin içindeki gücü 1 ay boyunca koruyabilir.
4. Üzerindeki Flash aydınlatma sayesinde ışık kaynağı olarakta kullanılabilir.


ISSUN S3300n hangi el tipi cihazlar için uygundur?
1. iPod Video, iPod Nano,iPod Shuffle ürünleri ( USB 2.0 dişi soket ile )
2. Nokia’nın tüm modelleri
3. Samsung A288, D880, D, E, U (Ultra), L, G, J serileri
4. Sony Ericsson T28, K, P ve W (Walkman) serisi
5. LG Chocolate serisi
6. Motorola V, Razr ve günümüz serileri
7. Sony PSP Mobile, Digital Kameralar, PDA’ler ( 4 mm jack uyumlu )
8. Bluetooth kulaklık setleri ve diğer Bluetooth Ürünler( Mini USB ile )
9. MP3/4 oynatıcılar, Smart Phone’lar, PDA’ler, GPS ( USB 2.0 dişi soket ile ) ürünleri
10. Nintendo DS Lite, GameBoy Micro gibi Oyun Konsolları
11. CD/DVD Çalarlar
12. Diğer 5.5V ve altında şarj edilen ürünler


Issun S3300n hayatımızı nasıl kolaylaştırır?
ISSUN S3300, Cep Telefonları, PDA’ler ve Akıllı ( Smart ) Cep Telefonları, Mp3-Mp4 Çalarlar, Ipod’lar, CD-DVD Çalarlar, Sony PSP, Nintendo DS gibi Oyun Konsolları, BlueTooth Araçlar ve benzeri el tipi diğer elektronik cihazlara güç sağlar.
Sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz kadar hafiftir.
Elektriğin olmadığı ve yedek gücün şart olduğu durumlarda ihtiyacınız olan enerjiyi almanıza olanak verir. Dahası kullanım alışkanlıklarınızı değiştirebilirseniz hiçbir şekilde elektrik şarj aletlerine ihtiyacınız olmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Böylece el tipi cihazlar nedeni ile oluşan elektrik tüketim maliyetlerini de en aza çekmiş olursunuz. Üstelik dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz tekrar doldurulabilir AA pillerinizi yanınızda taşırsınız.


ISSUN S3300n i diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?
1. İki pili sayesinde el tipi cihazlarınızı sınıfının üstünde bir performans ile şarj eder.
2. Güneş Enerjili Şarj cihazları, araba ve AC adaptörleri sayesinde sadece USB port üzerinden değil elektriğin hiç bulunmadığı ortamlarda da güç bulmanıza yardımcı olur.
3. İçinden çıkan adaptörler sayesinde hemen hemen tüm cep telefonları ile diğer el tipi cihazları şarj edebilirsiniz. Bu sayede tatile giderken, yürüyüş yaparken, dağa çıkarken, sahilde, yani diğer elektriğin hiç bulunmadığı ortamlara giderken elektrik şarj aletlerini yanınızda taşımak zorunda kalmazsanız.
4. El tipi cihazlarınızın pili bittiği zaman doldurduğunuz için bu cihazların pil ömürleri artacak ve bu cihazlar için harcadığınız elektrik masrafı en aza inmiş olacak.


ISSUN S3300n için örnek uygulamalar:
Tatile çıkanlar için ideal bir seyahat şarj aracıdır: Diyelim ki tatile çıktınız. Yanınıza en az 5 adet elektrik şarj aleti almanız gerekiyor. Ancak bavulunuzda yer yok. Yanınıza alacağınız bir S3300n ile siz ve aile bireylerinizin el tipi cihazlarını normal ve tekrar şarj edilebilir piller kullanarak şarj edebilirsiniz. En acil durumlarda el tipi cihazlarınızın artık pili bitmeyecek: Cep telefonunuzun veya diğer el tipi cihazlarınızın pili olmadık zamanlarda bitiyor ve sizi sıkıntıya mı sokuyor? S3300n alarak dilediğiniz zamanda cihazlarınıza güç sağlayabilir, kritik zamanlarda işinizi görebilirsiniz.

Elektriğin bulunmadığı ortamları artık dert etmeyin: Yürüyüş yapıyor, dağa çıkıyor veya elektriğin hiç bulunmadığı yerlere gidiyorsanız, el tipi cihazlarınızın pilinin bitme olasılığı da yüksek demektir. Yanınızda taşıyacağınız S3300n ile en zor durumlarınızda bile bu cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Artık çevreyi düşünme zamanınız gelmedi mi? Çevreyi korumak, daha az elektrik harcamak veya daha az elektrik faturası ödemek mi istiyorsunuz? Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirerek ve S3300n kullanarak bundan sonraki dönemde elektrik şarj aletlerini en az seviyede kullanabilirsiniz.

Ürün Genel Bilgileri:

 • Boyutlar: 85 x 37 x 19mm
 • Ağırlık: 54g ( 2 pil ile )
 • Pil Tipi: AA
 • Pil Türü: Ni-MH, Ni-CD
 • Giriş Voltajı: 5.5V DC
 • Şarj Akımı: 150-300mAH

   

  Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
  Bu ürün kargoya 29 Temmuz 2008 Salı günü verilecektir. • Large
  Medium
  Yeni
  Yeni 1


  2 Pilli Acil Şarj Cihazında Son Nokta! (Kargo 3 YTL) Yorumları Tüm Yorumlar (19)
  Mükemmel (1)
  100 %
  Çok İyi
  0 %
  İyi
  0 %
  Fena Değil
  0 %
  Çok Kötü
  0 %
  24 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay Teşekkürler Bitenekadar
  3 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay sorunlarınız ile ilgili merhaba, ürün ile ilgili sorunlarınızı info@solaristeknoloji.com.tr mail adresine bildirdiğiniz taktirde 1 iş günü içerisinde gerekli bilgiler tarafınıza verilerek, gerektiği taktirde ivedi olarak ürünü birebir değişimi , yada iade alınması söz konusudur. Ürünlerin satışından sonraki kullanım durumlarındaki değişikliklerden dolayı (telefon pil gücü, kullanılan pil gücü ve özelliği, şarj edilme süreleri ve bunların detayları v.s ) sorunlarınızı belirtirken telefon marka ve modelini, kullandığınız pil marka ve miliamper (şarjlı ise) yada alkalin ise sadece markasını açıklayabilirseniz konu ile ilgili net bir çözüme kavuşarak sorunsuz kullanmanız sağlanacaktır.
  6 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Şarj aleti mi telefon pillerini boşaltma aleti mi Ben daha önce tek pilli olan şarj aletinden aldım. daha pilini takarken plastik olan tırnağı kırıldı. bantla çalıştırayım dedim. ama şarj etmek değil pil boşaltma aleti gibi. sakın bana pillerden demeyin 3 marka pille denedim. bu ürünü ümitle sipariş ettim. ama bunda da şarj aleti değil daha çok telefondaki pilimi tamamen bitirdi. bu ürün ile ilgili firma eğer garanti veriyorsa göndermek ve değiştirmek istiyorum.
  14 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay !!!Kalem Şeklinde Tam Fonksiyon Olta - FishPen!!! alanlar okusun lütfen Merhaba. Birkaç gün önce fishpen isimli ürünü sipariş ettim ve BK duyurduğundan da kısa bir sürede elimde olmasını sağladı. Çok büyük bir beklentiyle almamıştım ama yarısı boşaltılmış 500 ml lik bir su şişesini ( 250 ml su ihtiva eden :)) makarası yardımıyla yerden kaldırma testine bile dayanamadı ve olta ikiye ayrıldı. Görünen oki sadece en küçüğünden istavrit avlayabileceğiz (benimki kırıldığına göre siz:) yada duvarda asılı kalacak. Bununla balığa çıkma heveslilerine duyurulur!!!
  48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay acil acil olmadan genis genis sarj edeninden koyun da alalim.