Kapat

220 Volt USB Çevirici Güç Ünitesi (ücretsiz kargo)


Fiyat :
6.00 TL


Ücretsiz kargo! 2 Adet farklı uçlu USB Kablo ile beraber! MP3 ve MP4 çalarlarınızı elektrikten şarj edin.

Bitenekadarcılar USB gücü ile çalışan ürünlerini bilgisayarlarından bağımsız da kullanabilsinler ve uyumlu ürünlerini rahatça şarj edebilsinler diye.   

220 Volt USB Çevirici Güç Ünitesi:

Bilgisayardan bağımsız olarak USB den güç alan cihazlarınızı çalıştırmak isteyen ve USB den şarj olabilen cihazlarını da şarj etmek isteyen Bitenekadarcılar için benzersiz bir ürün. 

Sıfıra yakın elektrik tüketimi

Bu ürün ile USB küllüğünüzü, USB Laptop soğutucunuzu ve tüm diğer USB den güç alan cihazlarınızı bilgisayarınızın USB girişine gerek duymadan bağımsız olarak çalıştırabilir / kullanabilirsiniz.

Input:   AC110-220V  50/60 Hz
             AC10mA

Output: DC 6.00V +/- 5%
              DC200 ~ 300mA

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  5
Bu ürün kargoya 9 Haziran 2008 Pazartesi günü verilecektir.220 Volt USB Çevirici Güç Ünitesi (ücretsiz kargo) Yorumları Tüm Yorumlar (28)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
70 sipariş | 50 yorum | Yorum Detay Güzel
58 sipariş | 119 yorum | Yorum Detay ---------(@ Evet bu yeter artık Hadi yeni ürün pls :
7 sipariş | 37 yorum | Yorum Detay süper bir fikir müşterilerin istekleri doğrultusunda üst kısımda yer alabilecek *buradan ne satın almak istersiniz* köşesi oluşturulursa hem size de kolaylık olur,hemde bu zamana kadar sizlerden hoşnut olan müşterilerin memnuniyeti tavan yapar diye düşünüyorum.ne dersiniz?
işte ilk önerim:plaj seti(aklınıza ne gelirse)
30 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay UPS KARGO" Dünkü ürünü(mouse) almama rağmen yorumları henüz okudum. Zaten üründen ziyade ups den bahsedilmiş. 1-2 de benim diyeceklerim var. Firma olarak belki çok iyi ve düzenli ama çalıştırdıkları insanları seçmeyi bilmiyorlar. Bende çok sorun yaşadım. Kargoları görev yaptığım okula istiyorum ama nedense biz haftasonu dahi haftaiçi saat 20.00 a kadar okulda olmamıza rağmen gidildi, kapalı falan yazıyorlardı. En sonunda durumu BK'a ve UPS müşteri hizmetlerine bildirdim. Saolsun BK hemen tel. ile geri dönüş yaptı ama UPS kuru bi mail attı sadece. Üstüne üstlük ertesi gün 19 mayıs tatili sonrası 20 mayıs liselere tatil falan derken ürünümü 10 gün içinde alabildim ki gelen görevlinin de beni fırçalaması ayrı bi konu. Neymiş haftasonu hiç okul açık olurmuymuş.. E bizim okul ve tüm meslek liseleri açık işte kazma.. Sen yorum yapıp kafadan sebep gireceğine işini yap gerisini boşver.. Neyse konuyu uzatmadım 2. bi şikayetde de bulunmadım. (Yoksa bu ikinci şikayet mi oldu:)) BK dan ricamız alternatif bir kargo şirketi. Çünki her kargo her şehire aynı hizmeti sunmuyo. Örneğin diyarbakırda Yurtiçi ni tek geçerim.. diğerlerini at çöpe.. İyi günler...
23 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay Yokmu V ve mA Değerlerini Açıklayacak Birisi Bendede bir mp4 player var. Bu ürüne benzer bir şarjı var. Çıkışı 5v 200mA. Benim bildiğim kadarıyala sondaki mA değeri şarj süresini uzamasını veya kısalmasını etkiliyor. Örneğin; 600mA bi pili olan cihazı 5v 200mA olan usb şarjı ortalama 3 saatte doldururken 5v 500mA çıkışa sahip bir şarj cihazı 1saat15 dakikada dolduruyor.
Bu konuda yanlışım olabilir. Tam emin değilim. Eğer bu konuda bilgisi olan bir arkadaş açıklama yazarsa bizde en doğrusunu öğrenmiş oluruz.