Kapat

3.5 mm Stereo Ses Bağlantı Kablosu (Dark 1Metre Spiralli)


Piyasa Fiyatı :
22,90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Stereo kablo 3.5 mm stereo ses çıkışına sahip cihazlar ile3.5 mm ses girişime sahip müzik seti Hi-Fi gibi ses sistemleri arasında kaliteli ses bağlantısı yapmanıza olanak tanıyan 3.5 mm Stereo Ses Bağlantı Kablosu (Dark 1Metre Spiralli).

3.5 mm stereo ses çıkışlı cihazlar  için üretilmiş kaliteli ses bağlantısı yapmanızı sağlayacak 3.5 mm Stereo Ses Bağlantı Kablosu (Dark 1Metre Spiralli).

Beats Audio, Sony, Pioneer gibi kablosu değiştirebilir kulaklıklarda bozulan kablolarınızı yeniden kullanabilirsiniz ve yedek olarak her zaman kenarınızda bi 1adet yedek ses çıkışı bulundurabilirsiniz.

Dark stereo ses bağlantı kablosu her iki uçta 3.5 mm stereo erkek bağlantısı noktasına sahiptir.

1 metre uzunluk sayesinde ses bağlantı kablosu ile cihazlarınız arasındaki ses bağlantısını kolayca uygulayabilirsiniz

Yeni nesil telefon kılıflarının koruyucu kenarlıkları üzerinden kulaklık bağlantısı ya da DSLR fotoğraf makinalarının üzerindeki mikrofonlara kolay bağlantı yapabilmek için özellikle inceltilmiş olarak tasarlanmıştır.

Ses Bağlantı Kablosu Özellikleri:

  • %100 bakır kablo yapısı ile kıvılma ve bükülmelere karşı ekstra dayanıklı dış kaplama mevcut.
  • Stereo erkek bağlantı noktalarına sahiptir.
  • Kablosu değiştirilen kulaklıklara özel yapısı mevcut.
  • 2.8 mm ve %100 bakır yapısı sayesinde sesi kusursuz olarak iletir ve 2.8 mm dış çeper kalınlığı ile oldukça dayanıklıdır.
  • 1 metre uzunluk ile kısa kablo sorununa son verecektir.
  • İnce ve özel tasarımılı bağlantı konnektörlerine sahiptir. Bu da dijital makinelerin birçoğunda mikofonlara kolay bağlantı imkanı sağlar.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " 3.5 mm Stereo Ses Bağlantı Kablosu (Dark 1Metre Spiralli) " gönderilecektir.3.5 mm stereo kablo spiralli ses bağlantı kablosu ses bağlantı kablosu


3.5 mm Stereo Ses Bağlantı Kablosu (Dark 1Metre Spiralli) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!