Kapat

3 Adet Vakumlu Eşya Saklama Poşeti


Fiyat :
14,90 TL


Dolaplarınızda yer açılsın Eşyalarınız için optimum saklama çözümü

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcıların mevsim sonu eşyalarını ve diğer misafir aksesuarlarını kolayca ve tertemiz saklayabilmeleri için düşünülmüş çok özel bir ürün! Vakumlanabilme özelliği ile dolaplarınızda, çantalarınızda, bazalarınızda minimum yer kaplayarak optümum saklama çözümü sunuyor.

Üstelik tam 3 farklı boyutta tek bir paket halinde!

Bitenekadar.com olarak piyasada satılan bir çok vakumlu poşet ürünü incelenmiş ve çoğunun zamanla çatlayan, kırılan sert plastikten hazırlanan ürünler olduğu görülmüştür. Satışa sunduğumuz bu ürün ise bu ürünlerden farklı olarak 0.8 mikron yumuşak plastik ten yapıldığından uzun ömürlüdür. 

Eşyaların baş düşmanları oksitlenme ve ultraviyole ışınlarının yanısıra kir, küf, böcekler ve sudur. Oksitlenme renk değişikliğine ve kumaşta varolan herhangi bir lekenin yayılmasına sebep olur. Böylece eşyalarınız kullanmadığınız halde dolabınızda eskir, yıpranır, kulanılmaz hale gelir! Vakumlu Eşya Saklama Poşeti oksitlenmeyi inanılmaz ölçüde engeller ve küf sporlarının büyümesini durdurur. Birçok eşyayı vakumlayarak hava almadan sıkıştırdığı için saklama alanlarınızda çok yer kazandırır!

Giysi , yastık, yorgan gibi hacimli eşyalarınızın hacmini %75 oranında azaltır. Yer tasarrufu sağlar. Sıcak, soğuk, toz, kir, rutubet, haşare gibi dış etkenlerden korur. Uzun süre saklamak istediğiniz battaniye, yastık, yorgan, kazak, mont, bez oyuncak, yazlık ve kışlık tüm giysilerinizin az hacimli ve her türlü dış etkiden korunmuş olarak saklanmasını sağlar.


Ürün Ebatları:

Kalınlık : 0.8 Mikron
1 Adet 40 cm x 60 cm
1 Adet 80 cm x 100 cm
1 Adet 100 cm x 120 cm1 adet ürün sipariş verdiğinizde 3 adet vakumlu eşya saklama poşeti gönderilecektir. (1 adet 40x60 cm, 1 adet 80x100 cm, 1 adet 100x120 cm)

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 2 Ekim 2009 Cuma günü verilecektir.
 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.3 Adet Vakumlu Eşya Saklama Poşeti Yorumları Tüm Yorumlar (8)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
95 sipariş | 92 yorum | Yorum Detay Çok gerekli bir ürün, piyasada satılanların çoğunun kısa zamanda kapak kenarı arıza yapıyor.
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay @ FİYAT KAYDI @ 3 Adet Vakumlu Eşya Saklama Poşeti
14,90 TL
+ 3,00 TL Kargo
(KDV Dahil)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Adedi 1 adet ürün sipariş verdiğinizde 3 adet vakumlu eşya saklama poşeti gönderilecektir. (1 adet 40x60 cm, 1 adet 80x100 cm, 1 adet 100x120 cm)

Saygılarımzla
Bitenekadar.com
33 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay ürün adedi Resimde göründüğü gibi, 2 adet mi gönderiliyor yoksa tek birtane mi?
66 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay Kullanışlı ve fiyatı çok uygun Geçen yıl bir mağazadan ilk kez alıp denemiştim. Oldukça kullanışlı ve yer tasarrufunda gerçekten çok iyi. Eşyalar katlayıp koyduğunuz gibi çıkıyor içerisinden. Tekrardan yıkamaya gerek bile kalmıyor.
Fiyat olarakta verilen linklere bakılırsa bk yine fırsat sunmuş.