Ayrıca dizinizin üstünde kullanamıyorsunuz fanlar çarpıyor duruyor, sadece masada kullanılabiliyor. Ben pleksiglasstan kare bir parça kesip ayakları bunun üstüne yapıştırdım . Daha işlevsel oldu.." /> Ayrıca dizinizin üstünde kullanamıyorsunuz fanlar çarpıyor duruyor, sadece masada kullanılabiliyor. Ben pleksiglasstan kare bir parça kesip ayakları bunun üstüne yapıştırdım . Daha işlevsel oldu.." /> Ayrıca dizinizin üstünde kullanamıyorsunuz fanlar çarpıyor duruyor, sadece masada kullanılabiliyor. Ben pleksiglasstan kare bir parça kesip ayakları bunun üstüne yapıştırdım . Daha işlevsel oldu.." /> Ayrıca dizinizin üstünde kullanamıyorsunuz fanlar çarpıyor duruyor, sadece masada kullanılabiliyor. Ben pleksiglasstan kare bir parça kesip ayakları bunun üstüne yapıştırdım . Daha işlevsel oldu.." />
Kapat
3 Fanlı Laptop Soğutucu (Yeni Versiyon)
9.90 TL 0.00 TL | % 0 Avantaj
Mükemmel (83)
64 %
Çok İyi (23)
18 %
İyi (20)
15 %
Fena Değil (3)
2 %
Çok Kötü (1)
1 %
Ortalama Puan
5
  • 19.03.2009 13:55
serbood_x 38 sipariş | 7 yorum 14.1 cevap 15.4 " lap topuma biraz küçük geldi sağdan soldan 3 cm gibi. 14.1'e tam olacaktır.
Ayrıca dizinizin üstünde kullanamıyorsunuz fanlar çarpıyor duruyor, sadece masada kullanılabiliyor. Ben pleksiglasstan kare bir parça kesip ayakları bunun üstüne yapıştırdım . Daha işlevsel oldu..