360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astroloji Lambası


Piyasa Fiyatı :
51.90 TL

% 39 İNDİRİM

Fiyat :
31.89 TL


360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astroloji Lambası Gökyüzü Artık Odanızın Duvarlarını Kaplayacak Romantik, Huzurlu ve Sakinleştirici Bir Ortam Yaratır

Bitenekadarcılar için gerçek ötesi güzellikte görsel bir ışık şöleni yaratan ve adeta gökyüzünü yaşam alanlarına getiren, benzerlerinden çok farklı 360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astro Lamba. 

Evinizin tüm odalarında kullanabileceğiniz, mekanlarınıza fevkalade görüntü verecek olan bu lamba, dinlenmenizde büyük katkı sağlayacak.

360 derece dönme özelliği sayesinde, lambanın projektörünü bulunduğunuz yerin enlemine, saat ve tarihine göre veya istediğiniz yerin enlemine göre ayarlayın, gökyüzü hareketlerini odanıza taşıyın.

Benzer Ürün Videosu :

Projektör Astroloji Lamba, stresli bir günün ardından romantik, huzurlu ve sakinleştirici bir ortam yaratmanın en şık ve görsel açıdan en doyurucu yoludur.

Gece saatinde odanızın tamamını Astro Lamba ile parlayan ışıklarla süsleyin ve romantik bir ortam oluşturun.

Astroloji Lambası sayesinde çok sevdiğiniz yıldızlar artık evinizde... Gökyüzünde yıldız göremediğinizde ihtiyacınız olan tek şey 360 Derece Yıldız Projektör Lamba.

Sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz bu şık lamba mekanlarınıza çok farklı bir atmosfer getiriyor.

Odanın içerisine farklı bir hava katacak hoş tasarımı ile işlevselliğinin yanında çok dekoratif bir gece lambasıdır.

Çocuğunuzun odasını renklendirebileceğiniz Yıldız Projeksiyon Gece Lambasına çocuklarınız da hayran kalacak ve daha keyifli bir uyku ortamları oluşacak.

Yıldız projeksiyon bölümü ince film yapıdadır. 

2 Adet AA kalem pil ile çalışmaktadır. (piller pakete dahil değildir.)

DİKKAT : Projeksiyon Lambanın tüm parçaları demonte şekilde gelmektedir. Kuruluma başlamadan önce lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Yıldız Projektör Lamba: Astro Lamba Ölçüleri:

  • 29 cm x 21 cm x 5 cm

360 Derece Yıldız Projektör Astroloji Lambası Paket İçeriği:

  • 1 Adet Yıldız Projektör Lamba: Star Lamp

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astro lamba" gönderilecektir.lamba projektör lamba tavana ışık yansıtan lamba yıldızlı projektör lamba star lamp 360 derece dönen lamba
360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astroloji Lambası Yorumları Tüm Yorumlar (2)

Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
33 %
Fena Değil (1)
33 %
Çok Kötü (1)
33 %
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürünü az önce monte ettim, şu an dışarıda -sahilde- olduğum için deneyemedim ancak eve geçer geçmez denemek için sabırsızlanıyorum. Montesi kolay sadece kafa karıştıracak yeri üst kısmının monte edilmesi. Onun için bu linkten yardım alabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=08eaYt6n4WI
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Az daha kassak lambayı biz evde imal edicez yani bu nasıl bir montajdır, bunu herkes yapamaz ben size söyliyeyim, lamba şıkda keşke yapılmış hali sayılsa. Ama direk ithal edildiği için bu şekilde satılıyor sanırım.