Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

3'lü Temizlik Seti


Fiyat :
16.99 TL


1 Adet Viole Anti statik temizleme köpüğü 1 Adet Viole Anti statik temizleme spreyi 1 Adet Rogge Air-Duster Basınçlı Hava Spreyi

Viole Anti statik temizleme köpüğü
Yüksek verimli, anti-statik ve parfümlü temizleme köpüğüdür. Basınçlı alüminyum tüptedir.  Bilgisayar ve büro makinelerinin plastik ve metal yüzeylerinin temizliğinde kullanılır.
Cam ve cilalı ahşap yüzeylerde kullanılmaz.
Ozonla dosttur.

Kullanım şekli: Tatbik edilecek yüzeyi kuru bir bezle siliniz.Şişeyi önce çalkalayıp, yüzeye dik olarak sıkınız.
Yumuşak bir bezle siliniz.
Uyarı : Cihazınız kapalıyken kullanınız. Solumayınız. Kolayca tutuşabilir.

Viole Anti statik temizleme spreyi
Yüksek verimli anti-statik ve parfümlü temizleme spreyidir. Basınçlı alüminyum tüptedir.
Bilgisayar ve TV ekranlarının temizliğinde, ofis makinalarının plastik,cam ve metal aksamlarında, sentetik aydınlatma armatürlerinin, buzdolabı, telefon gibi ev aletlerinin temizliğinde kullanılabilir.
Ozonla dosttur.

Kullanım şekli: Tatbik edilecek yüzeyi kuru bir bezle siliniz.Şişeyi önce çalkalayıp ,yüzeye dik olarak sıkınız.
Yumuşak bir bezle siliniz.
Uyarı : Cihazınız kapalıyken kullanınız.Solumayınız. Kolayca tutuşabilir.

1 Adet Rogge Air-Duster Basınçlı Hava Spreyi

Çok sevdiğiniz dizüstü bilgisayarınız veya kablosuz klavye setiniz iyice kirlendi. Bilgisayarınızın fanı bir çark gibi tıkır tıkır çalışıyor.

Bilgisayarınızı ilk aldığınız günleri hatırlayıp iç geçirmenize gerek yok….

ROGGE basınçlı hava spreyi bilgisayarınız için hayat kurtarıcıdır. Virüsleri ve zararlı yazılımları temizlemede yardımcı olmasa da bilgisayarınızdaki havalandırma sistemlerinde, güç kaynaklarında ve klavyenizde biriken toz ve pislikleri temizlemede üzerine yoktur.

Basınçlı hava ince çubuk aracılığıyla ulaşılması en zor noktalarda birikmiş olan toz ve pislikleri söker atar.

Notebook klavyesi, masaüstü bilgisayar klavyesi, işlemci ve ekran kartı fanları, güç kaynakları vb… aklınıza gelebilecek her türlü toz toplayan parçayı temizlerken kullanabilirsiniz.

Bilgisayarın hava sirkülasyonunu sağlayan parçaların düzenli temizliği bilgisayarınızda ısınma sonucu oluşabilecek problemleri engeller.

Profesyonel dijital fotoğraf makinelerinin sensör temizliğinde ilk kademe temizlik basınçlı hava spreyi ile yapılır.

Cep telefonu tuş takımlarının temizliğinde kullanabilirsiniz.

Yüzlerce $ verip aldığınız bilgisayarınıza, cep telefonunuza ve dijital fotoğraf makinenize iyi bakın ve temizlik konusuna ufak bir bütçe ayırmayı unutmayın.  Ozon Dostudur. Zararlı gazlar içermez

Uyumlu Ürünler :
Dizüstü Bilgisayar
Masaüstü Bilgisayar
Bilgisayar Bileşenleri
Dijital Fotoğraf Makinesi
Cep Telefonu
Yazıcı, Tarayıcı vb. Tüm ofis ekipmanları

Kullanım Şekli :
Temizleyeceğiniz cihazın elektrik bağlantısını kesin.
Kapak üzerinde ayrı olarak gelen hava kamışını tüpe takın.
Basınçlı hava ile temizleyeceğiniz ürünü yataydan 45 derece eğim ile tutun.
Kamışı ürün yüzeyine çapraz bir şekilde tutun ve işleme başlayın. Bu sayede toz yüzeyden ayrılarak üründen uzaklaşacaktır. Havayı dik  üflerseniz havalanan toz zerreleri yüzeyden yeterince uzaklaşmaz. Hassas ekipmanlara çok yakından püskürtmeyin ve işlem sırasında kamışın yüzeye değmemesine özen gösterin. Özellikle yazıcı temizliğinde kartuşa yakın bölümlere basınçlı hava püskürtmeyin. Havaya kalkan toz yazıcının kartuş kafasını tıkayabilir.
Çok uzun bir süre temizlenmemiş bilgisayarları temizlerken kaba pisliği süpürge ile almanız ve sonrasında basınçlı hava temizliği uygulamanız tavsiye edilir.

Ürün Kargoya 26 Kasım Pazartesi günü verilecektir.3'lü Temizlik Seti Yorumları Tüm Yorumlar (7)
31 sipariş | 75 yorum | Yorum Detay spreyler gerimi geldi? papirüsten önce satılmamışmıydı bu spreyler, hatta yorumlarda ordan kalma. stok fazlasımı şu andakiler :P
2 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Harkulade 3'ü bir arada bu fiyata zor bulursunuz. İhtyacı olanlar bence kaçırmasınlar.
95 sipariş | 21 yorum | Yorum Detay temizlik imandan gelir:) temizlik imandan gelir:) klavye rengim orjinale döner umarım.
295 sipariş | 253 yorum | Yorum Detay bağıran laptop! benim laptop fan ı bas bas bağırıyor. sorun tozdan galiba. deneyecez bakalım. nerdeyse pencereden atacak noktadayım umarım çözer!!!
38 sipariş | 109 yorum | Yorum Detay Temizlermi Çevremde klavye mouse, monitör, yazıcı, 2 adet telefon, tarayıcı, faks, çekmeceli evrak dolabı, 60 Cd'lik, hoparlör, hesap makinası, evrak rafı var. Aralarında tek temiz olanı Cd'lik. O da yeni aldığımdan dolayı temiz. Avec :) İşe amma dalmışızda farkında değilmişiz meğer bu kadar kirin, tozun.