Kapat

4 Adet Lityum Kalem Pil (Alkalin Pillerden 10 Kata Kadar Fazla Ömürlü)


Fiyat :
10,90 TL


1 Alkalin Pil Fiyatına, 10 Alkalin Pil Ömrü! Toplam 4 Lityum Kalem Pil = 40 Alkalin Pil Dünyanın en uzun Ömürlü pil teknelojisi

Bitenekadarcılar için haftasonu CEBİT Fuarını altüst edip yenilikçi fırsat ürünlerini sizlere sunmak için balık ve piknik planlarımızı iptal ettik.

Fuarda da yakında inceleyip, yapılan testleri sonucu piyasada en bilinen Alkalin pillerden 10 kata kadar daha fazla ömre sahip olduğu kanıtlanan yeni teknoloji Lityum pilleri görünce hayran kaldık.

İstedikki Bitenekadarcılar bu yeni ürüne yine özel şartlarda sahip olsunlar.

Özellikle normal 1.5 Voltluk Alkalin pillerle çalışan Fotoğraf Makinesi ve benzer uzun ömürlü pil kullanmayı tercih edeceğiniz ürünler için olmazsa olmaz bir Pil çözümü! 

Üstelik normal pillerden %33 daha hafif olması sayesinde pilli fotoğraf makinesi ve benzeri cihazlarınız daha da hafifleyecek!

Üstelik aşırı soğuk iklimlerde bile sorunsuz performans gösterme özelliği! (-40 - +60 C arası)

Üstelik diğer pillerden çok uzun 10 yılı aşan ömrü (raf ömrü)

Hesap Ortada:

1 Adet Alkalin Pil = 10 Kata Kadar Çinko Karbon Pil

1 Adet Lityum Pil = 10 Kata Kadar Alkalin Pil = 100 Kata Kadar Çinko Karbon Pil

1 Adet Alkalin Pil Fiyatına, 10 Adet Alkalin Pillik Ömür!

KONNOC CR6 2900 mAh LITHIUM PLUS AA 2x2 4 ADET KALEM PİL 

Özellikler:
2x2 = 4 Adet Kannoc Lithium Plus Pil
1.5 V
2900 mAh

Piller şarjlı değildir.

Pillerin son kullanma tarihleri 2018'dir.

Pillerde kullanılan Lityum Ağır Metal Olmadığından daha çevrecidir.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 14 Ekim 2008 Salı günü verilecektir.
   4 Adet Lityum Kalem Pil (Alkalin Pillerden 10 Kata Kadar Fazla Ömürlü) Yorumları Tüm Yorumlar (28)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Terminolojinin önemi. Merhaba sayın BK yetkilileri, sanırım benim gibi birçok kişi pilleri şarj edilebilir olarak düşünmüş. Bunun nedeni belki hedefe farklı odaklanmamız olabilir. Ben sitenizde "Piller şarjlı değildir." cümlesini gördüğümde pillerin boş geldiğini düşündüm. Çünkü ingilizcedeki Rechargeable kelimesinin karşılığı Tekrar şarj edilebili yada kısaca şarjedilebilir olarak çevrilebilir. Bence "piller tek kullanımlıktır", "Şarj edilemez" denmesi "şarjlı değildir" ifadeasine göre daha açıklayıcı olacaktır.
İyi Çalışmalar.
6 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay iptal iptal iptal Ya ben alırken son yorumlar yoktu ilk yorumlardanda şarjlı zannettimde aldım hemde 2 tane off iptel etme şansım varmı bilen vars ayardımcı olsun napayım ben şarjı olmayan pili
56 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay @ GP Recyko+ AA ve AAA + 1 Son kalan 2 adet alkali AAA pilimi de geçen ay kablosuz fareme taktım.
Umarım piller bitmeden Recyko verirsiniz aksi halde başka bir yerden almam gerekecek.
35 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay - her yerde yazıyor hala şarjlı sanıp da alan olursa kendi suçu. peynir alıp da ben bunu ekmek sandım da aldım demek gibi.

bunların faydası 10 yıl kadar şarjlarını kaybetmeden dayanmalarıdır. ancak yeni çıkan recyko gibi şarjlı piller de zaten şarjlarını kaybetmeden 1 sene duruyorlar. onların en yüksek 2.1 amperi vardı bu da 2.9 amper. bundan başka bir iyiliğini de göremedim ben bunların. bunun yerine recyko pil alsak daha iyi değil mi? fiyatları da yakın.
67 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Konu Dışı (Kulaklık) Bana gelen kulaklıklarda da kablo uzunluğu çok kısa.(50cm civarı) Bilgisayarımda kullanmayı düşünerek almıştım ancak bu kulaklık ile imkansız. Bitenekadar bence bu ürünü alanlara ürün özelliklerinde 125cm yazdığından dolayı uzatma kablosu gönderek hatasını telafi etmeli. Bitene kadar yetkililerine duyrulur..