Kapat

4 in 1 Kablosuz İnternet Paylaştırıcı: Dark WR3G Bataryalı 3G/4G Wifi Router


Piyasa Fiyatı :
67,05 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
55,64 TL


Dark WR3G3G Kablosuz İnternet Paylaştırıcı Modeminizi wi-fi bağlantıya dönüştürün. Aynı zamanda USB'den şarj olan tüm cihazlarınız için yedek pil.

Network ürünlerinde çıtayı daima üst seviyeye taşıyan Dark; yolda, evde veya ofiste USB 3G modeminizi WiFi'a dönüştürecek RangeMAX 3G Router'ı sunar.

3G'nin yanısıra kablolu/kablosuz modemden aldığı kablosuz internet bağlantısını kablosuz olarak paylaştırabilir.

Ayrıca dahili pili ile hem mobil kullanım sunar hem de cep telefonunuzu şarj eder.

Sürücüsüz tak & çalıştır kurulumu, Windows, MacOs, Android ve Akıllı Televizyon uyumu ile RangeMAX 3G interneti her yerde paylaştırmanın en kolay yolu!

WR3G'nin özel ayarları için kullanılan arayüzü Türkçedir. Ekstra ayarlarını ve kurulumunu çok daha kolay yapabilirsiniz.

Internete her an, her yerde erişmeyi sağlayan 3G bağlantısı için kullanılan USB 3G modemler tek bir cihazda kullanılır.

Dark, RangeMAX 3G paylaştırıcı ile bu soruna çözüm getiriyor.

3G modeminizi USB portuna takın ve gücü açın.

Birkaç dakika içerisinde bağlantı sağlanacak ve 3G internete WiFi destekleyen tüm cihazlarınızdan bağlanabileceksiniz.

Uyumluluk Listesi İçin Tıklayın

Dark RangeMAX 3G dahili pilindeki depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı şarj edebilir.

Acil durumlarda aracınızda, yolda, dağda, kırda kısacası her yerde USB girişine bağlayacağınız şarj kablonuz* ile telefonunuza gerekli gücü hızla sağlayabilirsiniz.

30Pin Samsung Galaxy Tab, 30pin veya 8Pin Lightning iPad/iPhone/mini iPad, DK-CB-USB2CD25 2.5mm DC USB gibi farklı USB şarj kabloları kullanarak tüm 5V mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

*Kutu içeriğinde sadece USB-MicroUSB şarj kablosu bulunmaktadır.

RangeMAX 3G Paylaştırıcı ve sahip olduğunuz USB 3G modemi kullanarak 3G Desteği bulunmayan iPad, mini iPad veya Android tabletlere kablolarla ve prosedürlerle boğuşmadan zahmetsizce internet erişimi sağlayın.

Tablet, televizyon veya Linux kullanan kişisel bilgisayarlar ile her 3G modem uyum sağlamaz.

Dark WR3G, 3G bağlantıyı herkesin erişebileceği kablosuz / kablolu ağ bağlantısına dönüştürür.

Piyasadaki pek çok USB 3G modem ile tak&çalıştır kullanılabilen RangeMAX 3G ile uyum sorunu korkulu rüya olmaktan çıkıyor. 

Bilgisayarın yanısıra SmartTV (AkıllıTV) veya Playstation3, XBOX, Wii gibi kablolu / kablosuz internet ağ bağlantısı kullanan cihazlarınıza 3G interneti RangeMAX ile getirebileceksiniz.

USB'den güç alan yapısı ile TV'nizin, oyun konsolunuzun arkasına kolayca gizleyebilirsiniz.

Otelde, evde veya ofiste kablolu internet bağlantısını kablosuz hale dönüştürmek için Dark RangeMAX 3G mobil router'ı kullanabilirsiniz.

Özellikle tatillerde, otel odalarında sadece kablolu bağlantı varsa kolayca kablosuza dönüştürebilir ve laptop, tablet gibi cihazlarınızda kablosuz özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Dark RangeMAX 3G'de bulunan dahili pil ile 3G modeminizi sadece evde değil, ofis, kampüs, kafe, kantin gibi dış mekanlarda dahi kablosuza dönüştürebilir ve uzun süre interneti paylaştırabilirsiniz.

Dark RangeMAX 3G otomatik mod seçim özelliğine sahiptir.

Cihazınızı açarken 3G modem bağlı ise 3G'yi kablosuz paylaştırır, ethernet kablosu bağlı ise kablolu interneti kablosuz olarak paylaştırır.

Windows, IOS, MacOS, Android OS ve Linux ile uyumlu çalışır. RangeMAX 3G'yi açın, kablosuz ağlarda "RANGEMAX3G_XXX" bağlanın şifre olarak 12345678 girin bağlantınız hazır.

Dilediğiniz gibi özelleştirmek için bağlantı yapıldıktan sonra herhangi bir internet tarayıcıya 192.168.169.1 yazmanız yeterli olacaktır.

Dark WR3G içerisinde bulunan 1800mAh bataryası ile uzun süreli mobil kullanım sunar.

RangeMAX3G'yi adaptör, bilgisayar, tablet, televizyon, uydu alıcı cihazlarında bulunan USB çıkışına bağlayarak şarj edebilirsiniz.

Endüstri standardı microUSB bağlantısı ile ister kutu içeriğindeki micro USB bağlantı kablosu ile isterseniz pek çok güncel cep telefonu şarjı ile RangeMAX 3G'nin pilini şarj edebilirsiniz.

Dark WR3G kompakt boyutlara sahiptir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve zayıf internet sinyali çeken otel odaları gibi yerlerde sinyali tekrarlayarak güçlendirmede kullanabilirsiniz.

Ön panelde yer alan durum LED'i ile güç ve bağlantı durumunu izleyebilirsiniz.

Dark RangeMAX 3G'yi harici bir adaptörle daha hızlı şarj etmek veya sürekli adaptörde kullanmak için ayrıca DK AC TBUAD5V2A veya DK AC TBUAD5V3A adaptörlerden ayrıca satın alabilirsiniz.powerbank kablosuz internet paylaştırıcı 3g router 4g router wifi router dark rangemax 3g


4 in 1 Kablosuz İnternet Paylaştırıcı: Dark WR3G Bataryalı 3G/4G Wifi Router Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!