Kapat

4 Port USB HUB Çoklayıcı


Fiyat :
5,90 TL


Yüksek hızda veri aktarım imkanı sağlar...

Yeni nesil portatif 4 portlu USB çoğaltıcı ile bilgisayarınızdaki USB port sayısını kolaylıkla arttırabilirsiniz.Böylecebilgisayarınızın mevcut USB çıkışını farklı ürünler için sürekli tak çıkardan kurtararak , bozulmasını önleyebilirsiniz
 
Tak çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmez. Bilgisayarınızın USB girişine takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
İnce portatif yapısı sayesinde kolay taşınır. Ergonomik yapı ve şık bir dizayna sahiptir.

Yüksek hızda veri aktarım imkanı sağlar.

Teknik Özellikler
 
USB 2.0 / 1.1 HUB
Port Sayısı : 4 adet çıkış
USB Port Hızı:  : 2.0V full speed
Veri transfer hızı : 480 Mbps
Kablo Uzunluğu : 1 metre
Windows 98/2000/XP/Vista/7 / Linux / MAC OS8.6     9.x OS X işletim sistemleri tarafından desteklenir.
Tak / Çalıştır sistemi , kurulum gerektirmez
 

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.  

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır. Siyah
Beyaz


4 Port USB HUB Çoklayıcı Yorumları Tüm Yorumlar (2)
119 sipariş | 81 yorum | Yorum Detay Usb Çoklayıcılar Hakkında Genel olarak Arkadaşında belirttiği gibi bu tür USB çoğaltıcılar harici hdd leri çalıştırmıyor. Nedeni harici hdd lerin daha yüksek güce ihtiyaç duymasıdır. Usb çoklayıcı üzerinden bu gücü alamadığı için çalışmamaktadır. Bu tür cihazların Harici hdd ler ile çalışmasını istiyorsanız adaptörlü harici beslemesinden almanız gerekmektedirki piyasa fiyatı ortalama 25 - 30 TL arasında değişmektedir.
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Pek işe yaramaz! 2 adet beyaz ve siyah modelinden aldım. Görünümü ve dizaynı son derece şık ve ergonomik. Wireless mouse ve klavye setimi gördü ama 2.5" HDD lerimin hiçbirini görmedi. USB port çoklayıcısını laptop'umun diğer portlarındada ayrı ayrı denedim ama sonuç yine aynı. Bende 2 adet HDD vardı onlar için almıştım.Sadec fazla güç gerektirmeyen cihazlar için uygun.

- Ürün Açıklamasında Harici USB HDD'ler için uygun değildir, yazısı eklenmelidir -