Kapat

4 Süper Parlak LED Masa ve Duvar Işığı


Piyasa Fiyatı :
16,90 TL

% 47 İNDİRİM

Fiyat :
8,90 TL


360 Derece Dönebilir Krom reflektörlü 4 x 5mm radyal LEDler

Stil sahibi tasarım severler için ışıldayan ‘sihirli değnek’ Yeni 4 LEDstixx, akıllı tasarım düşkünlerine göz alıcı ve dekoratif bir LED aydınlatma seçeneği sunuyor.

22 cm uzunluğundaki yuvarlak gümüş ışık çubuğunun yan yüzeyi boyunca sıralanan dört adet LED lamba ışıldayan bir sihirli değnek görünümü sağlıyor. 

Farklı monte etme seçenekleri sayesinde LEDstixx, vurgulanmayı bekleyen tüm ayrıntılara ışıltı katıyor.

Büfelerde, çiçekliklerde, oturma odasının duvarındaki sevilen bir resimde veya iki kişilik romantik bir yemekte, kısacası uygulandığı her yerde, yenilikçi ışık yayan diyotları ile LED stixx her zaman doğru ışığı doğru yönde veriyor.

Esnek tutturma plakası sayesinde masaya veya duvara monte edilebilen LEDstixx, farklı kullanım imkanları sunar.

Örneğin, pratik yapışkan yüzey kullanılarak veya bir vidalı bağlantı aracılığıyla tutturma plakası her tür yüzeye sabitlenebilir.

Tutturma plakasının mıknatıslı bağlantısına dik açıyla veya yatırılarak kenetlenen LEDstixx duvara veya eşyalara yatay ya da dikey olarak yerleştirilebilir.

Ayrıca, tutturma plakası taşınabilir bir tabana da çevrilebilir.

LEDstixx kolayca bir mum gibi dikey olarak plakaya yerleştirilir ve masaya veya yere konur. Dört adet LED sayesinde 22 cm uzunluğundaki ışık çubuğu tüm karanlık köşeleri aydınlatacaktır.

İki kişilik yemek masasında romantik aydınlatma: Masaya yerleştirilebilen dekoratif LEDstixx, akşam yemeğinde mum yerine kullanılarak çok özel bir aydınlatma sağlar.

LED : Krom reflektörlü 4 x 5mm radyal LEDler

Pil Ömrü : Yaklaşık 30 saat

3 Adet AAA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir.)

Renk: Mavi, Gri,Kırmızı

Karışık Renklerde Gönderilecektir.

Ölçüleri :
Genişlik (Çap) : 16 mm
Uzunluk : 22 cm 
Ağırlık: 93 Gram

 1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 4 Süper Parlak LED Masa ve Duvar Işığı gönderilecektir.led lamba masa duvar ışığı masa ışığı duvar ışığı ışık led ışık değnek lamba ledstixx lamba 4 süper parlak led lamba


4 Süper Parlak LED Masa ve Duvar Işığı Yorumları Tüm Yorumlar (45)
Mükemmel (20)
87 %
Çok İyi (2)
9 %
İyi (1)
4 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Kullanımı basit, gayet güzel aydınlatıyor ve şık...
291 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay Hem mobil hem sabitleyerek kullanılabilmesi güzel, ışığı genel aydınlatma için kullanmaya elbette uygun değil ama lokal aydınlatma ve hatta elektrik gittiğinde kullanmak için yeterli, fiyat performans değerlendirmesinde sınıfı geçen güzel bir ürün.
48 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Kullanışlı ve sağlam bir ürün. verdiği ışık da gayet yeterli. kutusundaki bilgilere göre İtalyan malı bir ürün.
37 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay İyi ve verimli bir ürün.
37 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Kaç tane aldım ve aldırdım hatırlamıyorum.Çok iyi ve fonksiyonel bir ürün.