Kapat

4 ü 1 Yerde Merdiven ve Taşıyıcı! (5 YTL Kargo)


Fiyat :
65,00 TL


1-Merdiven 2-Taşıma Arabası 3-Çekme arabası 4-Yük arabası

Bitenekadarcılar için yine Türkiye'de bir ilk, 4 ayrı taşıma ve tırmanma işlevini birarada yerine getiren çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün.

Ürün bizzat Bitenekadar teknik elemanlarınca denenmiş ve memnuniyet ve kalite konusunda tam puan almıştır.

Ürünün kendi ağırlığı sadece 10 kg dir.

Eşya taşımak için artık belinizin ağrıması gerekmeyecek!

Temel Fonksiyonları:
1-Merdiven
2-Taşıma Arabası
3-Çekme  arabası
4-Yük arabası

Ürün özellikleri:
 
1) Merdiven ; 100 x 66 x 43 cm
Merdiven konumundayken 180 kilo taşıyabilen bu ürün ulaşılması zor yerleri artık size daha yakınlaştıracak.

2) Eşya ve Mobilya taşıyıcı; 105 x 43 x 18 cm
4 tekerleğinin üzerinde iken 360 kilo taşıyabilen bu harika buluş bir  eşyanın bir yerden diğer bir yere taşınmasında size büyük kolaylık sağlıyacaktır.

3) 4 tekerlekli el arabası; 105 x 43 x 105 cm
Yatay vaziyette 360 kilo taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün sizin için el arabası vazifesinide yerine getirecektir.

4) 2 tekerlekli yük arabası; 105 x 26 x 43 cm
Bu şekliyle  68 kilo taşıyabilen bu ürün kutu,kasa,eşya taşımalarında sağ kolunuz olacaktır.

* 4 tekerlekli sistem , bunlardan 2 tanesinin 360 derece  her yöne dönebilme özelliği sayesinde kolay kontrol imkanı
* 300 kg yük taşıma kapasitesi sayesinde ağır yüklerinizi güvenle ve kolayca taşıyabilme özelliği
* 10 kg lık kendi ağırlığı sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınabilme özelliği
* Ölçüler : 20cm x 45cm x 106cm

Bitenekadarcıların işyerlerinde ve evlerinde en büyük yardımcısı olacak 4 farklı amaçla kullanılabilen bu Akıllı Merdivenler sayesinde artık hem evlerde hemde işyerlerinde tamirat, taşıma işleriniz için  bir çok ekipmanı bir arada bulundurmak zorunda kalmayacak bu ürün sayesinde tüm işlerinizi Akıllı Merdiven sayesinde pratik olarak tek biri ürün sayesinde yapabileceksiniz.

Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş bu ürün sayesinde evde, bahçede, işyerinde, inşaatlarda taşınması gereken her türlü eşyanızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz gibi ihtiyacınız olması durumunda merdiven konumuna getirerekte kullanma imkanına da sahip olursunuz.

 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  1
Ürün sevkiyatı 6 Ağustos 2008 Çarşamba günü yapılacaktır.4 ü 1 Yerde Merdiven ve Taşıyıcı! (5 YTL Kargo) Yorumları Tüm Yorumlar (4)
295 sipariş | 253 yorum | Yorum Detay bk bu urunu de harcamis ayni sey yine pazar gunu verilen robot pazar arabasinda olmustu, zira fiyatina gore cok muhtesem bir urundu. bu urunde sicak yaz gunlerinde pazar gunu mu konulur bilemem. ama daha evvel hatirladigim kadari ile 50 ytl ustune sallanan tenekeden imal merdeven almis olamama uzulmedim desem yalan olur. oyle yada boyle ingiltere ve avustralyada daha pahaliya satilan bir urunun dandik oldugunuda hic sanmiyorum.

bir de link:
http://www.internetshopuk.com/internetshopuk/asp/display_product.asp?image=trolley10&title=Magic+Trolley&description=Four+in+one+Multi%2DPurpose+trolley+%2F+step+ladder%2E+Convert+in+seconds+%2D+Dolly%2C+Truck%2C+Cart%2C+Ladder&price=59%2E99
29 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay BU FİYATA SÜPER ÜRÜN Daha önce sadece sandalye ve merdiven olanı kullanmıştım. Üstelik çok pahalıya aldığımı hatırlıyorum. Evde çok gerekli bir araç. Tavsiye ederim.
16 sipariş | 126 yorum | Yorum Detay Nerden buldunuz ki? Fiyat kıyaslama Ingiltere fiyati 40 pound. = 91.2 ytl
http://www.amazon.co.uk/InternetShopUK-Magic-Trolley/dp/B000COQ6C0

Avusturalya fiyatı: 77.90 AUD = 84 YTL
http://www.yogee.com.au/4in1-magic-trolley-ladder-dolly-hand-truck-cart-p-116.html
(burada ilave resimleri de var)
39 sipariş | 29 yorum | Yorum Detay Süper bir ürün Ama geç kaldın BK :( 1 ay önce öyle lazımdı ki gidip piyasadan bir sürü para verip bir merdiven almıştım eve. şimdi kafamı vuruyorum. birazda kabahat BK da tabii daha önce verseydinizya şunu. ihtiyacı olanlar için kaçırmasınlar derim. benzer bir ürün sadece sandalye ve merdiven olabileninin en ucuz fiyatı 85-90 ytl civarında. bu ürün yapı marketlerde filan 100-150 ytl civarında satılabilir ancak.
Not : kimlik bunalımlı çanta jestiniz içinde teşekkürler. ben sadece onarımının mümkün olup olmadığını sormuştum ama siz yine mükemmel müşteri memnuniyetinizi gösterdiniz tekrar teşekkürler.
Not 2: fiyat kıyaslamasını merak edenler için yapı marketleri gerek sanal ortamda gerek ise canlı olarak çok sık takip eden biri olarak yazıyorum. benzer bir ürün bir dönem Metro Gross ta görmüştüm. hatırladığım kadarıyla 300 ytl li rakamlarda idi. şu sıralar sadece taşıma arabası olarak kullanılanları 150 ytl civarında yine metroda bulabilirsiniz.