Kapat

5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları


Piyasa Fiyatı :
22,00 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları Farkınızı Ortaya Koyun En Şekilli ve En Lezzetli Bisküviler

Bitenekadarcıların partilerinde, doğum günlerinde veya herhangi bir kutlamalarında misafirlerine sunacakları en güzel ve şekilli bisküvileri hazırlayabileceği 5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları.

Bisküviler çocukların sevgilisidir. Çizgi film karşısında ya da öğün arasında keyifle tüketilir. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de bisküvileri severek tüketirler.

Çayın yanında ya da bir öğle arasında atıştırmalık olarak tüketilir keyifle.

Her yaştan, her cinsiyetten, her yöreden kişinin sevgisini kazanmıştır bisküviler. Atıştırmalık olarak tüketilmesi için her evde üretilir olmuştur artık.

Özellikle anneler, katkısız bisküviler üretirler.

Böylece daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketebilir çocuklar.

5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları ise, evlerde bisküvi üretiminin zirveye taşınması için üretilmiştir.

5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları, farklı desenlere sahiptir. Böylece desen desen, farklı modellerde bisküvi üretebilmek mümkündür.

Başlıklar son derece pratik bir biçimde kullanılabilmektedir.

Başlıkların değiştirilmesi kolaydır. Kullanımı da zaman almadan gerçekleşmektedir.

5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları ürünü, çocuklarınızın ev bisküvisini sevmesini sağlayacak tasarımdadır.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıyla da, kolaylık sağlar. Kullanımınızın ardından temizliği ile uğraşmaksızın bulaşık makinesine koyabilirsiniz ürünleri.

5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları ürünü dikkat çekici tasarımdadır. Kalıpların çıkardığı bisküviler görünümleri ile hem çocuklarınızı, hem de evinize gelen misafirleri etkileyecek niteliktedir.

Ürün, kolay kullanımının yanı sıra çocuklara sevdiği bisküvileri dikkat çekici tasarımlarla sunmasıyla dikkat çeker. Her yaştan birey için uygun, lezzetli bisküviler yapılması için büyük bir özveriyle tasarlanmıştır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda "5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları" gönderilecektir.5 Farklı Başlıklı Bisküvi Kalıpları Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!