Kapat

5 Kargo Bedeli 5 TL! (Şimdi Al 90 Gün Kullan)


Fiyat :
5,00 TL


17.5 TL Değerindeki 5 Adet Kargo Sadece 5 TL İnanılmaz Kargo Fırsatı

5 TL ye TAM 5 Adet Kargo.

17.5 TL (5 Gönderim x 3.5 TL) değerinde ki 5 kargo gönderim hakkına sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Şimdi alın 90 gün boyunca yapacağınız tam 5 alışverişte (sepette) kargo ücreti ödemeyin.

Bu kampanyadan satın alan üyelerimiz sitemiz üzerinden yapacakları alışverişlerden doğan tam 5 gönderide kargo ücreti ödemeksizin işlemlerini tamamlayabilecekler.

5 Kargo Bedeli 5 TL Kampanyasından her üyemiz sadece 1 kez satın alabilmektedir.

Kredi kartı ile 5 Kargo Bedeli 5 TL kampanyasından satın alan üyelerimiz kampanyadan anında yararlanmaya başlayacaktır. Havale/EFT ile yapılan ödemeler sipariş onaylandıktan sonra kampanya kullnımları aktif hale getirilecektir.

Kampanya kullanım süresi, kampanyadan yararlanmaya başlandığı günden itibaren 90 gündür. 90 gün sonunda kullanılmayan Kargo kampanyası hakları otomatik olarak silinecektir.

5 Kargo Bedeli 5 TL kampanyasından kazandığınız kargo bedava hakları 75 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kullanılmamakta ve kargo bedava hakkınız korunmaktadır.
 
5 Kargo Bedeli 5 TL kampanyası ile birlikte sepetinize farklı ürünler eklemeniz durumunda kargo ücreti yansıtılmaktadır. Ancak 75 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ücreti alınmamktadır.
 


5 Kargo Bedeli 5 TL! (Şimdi Al 90 Gün Kullan) Yorumları Tüm Yorumlar (10)
56 sipariş | 58 yorum | Yorum Detay süpermiş süper uygulama, teşekkürler...
91 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Bu kadar mı güzel Olur Bir Site... Bitenekadar.com'un Farkı bu işte hiçbir siteye benzemiyor.Yarattığı harika imkanlar bu siteyi ayrıcalıklı kılıyor.Bitenekadar.com ailesine teşekkür ediyorum bbize bu imkanları sağladığı için.başarılarının devamını diliyorum sizi çok seviyorum...
18 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay sürekli olur insallah en büyük sıkıntı 1 kücük parca ürüne 3.5 tl kargo vermekti. biriktirmek icin bekleyincede bu sefer ürünler kalkıyordu bu sekilde daha fazla alısveris yapabiliriz.. her iki taraf icinde iyi oldu bu
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Çok Güzel Bir Uygulama Kesinlikle yerinde bir uygulama olmuş. Arkadaşlardan birinin dediği gibi, 3 liralık ürüne 3,5 lira kargo parası vermek insanı rahatsız ediyor ciddi anlamda. Her ne kadar Yardım sayfasında görünmeye devam ediyor olsa da, Facebook indirimini kaldırmışsınız sanırım. o yüzden kargo indirimi tam zamanında gelmiş oldu.
35 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay :) teşekkürler bu iyi haber :)