Kapat

50 ADET PİL İLE PİL SORUNUNA KÖKTEN ÇÖZÜM


Fiyat :
9.90 TL


25 Adet İnce Pil (AAA) 25 Adet Kalem Pil (AA) Toplam: 50 ADET TSE Belgeli PİL

50 ADET PİL İLE PİL SORUNUNA KÖKTEN VE EKONOMİK ÇÖZÜM

Bitenekadarcıların pil sorununa kökten ve ekonomik çözüm sunmak isteriz. Onlarca para ödeyip satın adlığınız şarj edilebilir pilleri kumandaların, duvar saatlerinin yada bunlar gibi çok sık pil değiştirmenin gerek olmadığı cihazlarda aylarca yıllarca mahkum etmeyin diye 25 adet ince (AAA),  25 adet kalem (AA) pil verelim dedik.

Hiç düşündünüz mü bakkallardan marketlerden vb yerlerden 1 yıl içerisinde pillere ne kadar para harcıyorsunuz? Ağır hizmet tipi, bire bir değişim  ve iade garantili ve en önemlisi çevre dostu. Üstelik MEGApanther kalitesi.

Özellikler:

% 0 Mercury ( Civa)
% 0 Cadmium (Kadmiyum)

Tse Onaylı ve Garantili
İdeal Son Kullanma Tarihi: 2010

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  5
Ürün sevkiyatı 20 Mart 2008  Perşembe günü yapılacaktır.  

Önemli: Lütfen bitmiş, atık pilleri naylon torba, kutu, kavanoz, pet şişe gibi ayrı bir yerde biriktiriniz ve atık pil toplama kutularına atınız.50 ADET PİL İLE PİL SORUNUNA KÖKTEN ÇÖZÜM Yorumları Tüm Yorumlar (12)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
40 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Bozdurup bozdurup kullanacağım; uzun bir zaman pil derdim olmayacak.
29 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay fiyatı cazip değil zaten piyasada 10 adedi 2 ytlye satılıyor burada birde +kargo bedeli ödüyorsun şaçma
27 sipariş | 54 yorum | Yorum Detay 20 kuruşa pil ben aradım piyasada bu kadar ucuzunu bulamadım....
38 sipariş | 117 yorum | Yorum Detay sarjli pil diye tutturan arkadaslar ben de sarjli pilciyim ama bk defalarca verdi sarj aleti sarjli pil vs. ama arkadaslara sasirdim, elma ile armudu kiyaslamanin ne anlami var. benim kumandalarimda (5 tane!!!!), mousumda, cesitli oyuncaklarda, saatlerde, ve diger bilimum aletlerde normal pil var. soyle bir hesap ettim heralde 30 ytl tilda normal pil parasi veriyorumdur. (bu arada en az 12 tane kucuk ve kalem sarjli pilim de var)

urun fiyati 50 pil e 10 ytl, bence kacmaz, yok diyorsaniz bu 50 pili 3 liraya veren yer var, linkini verin de ordan alayim. gerci fanatik bk ci olarak dogru olurmu soylemem bilmiyorum ama burada biraz haksizlik ediliyor gibime geliyor.
48 sipariş | 40 yorum | Yorum Detay Bukadar çok Bukadar çok pil tüketiyo olsadım kesin şarjlı pil alırdım. Hem çevreye zarar vermemiş olurum hem ucuza gelir hem de daha uzun performans alırım