Kapat

8 Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


8 Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti Kompakt Tasarım Yumurta Ayracı, Peynir Rendesi, Kavanoz Açacağı, Baharat Öğütücü Limon Sıkacağı, Huni, Yumurta Ezici, Ölçüm Kabı

Bitenekadarcıların mutfaktaki birçok işi üstlenerek yerden tasarruf ettirecek mükemmel bir yardımcı 8 Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti.

8 farklı aparatıyla büyük mutfak aletlerinin yaptığı işi tek başına yapacak Şişe Şeklinde Mutfak Seti.

Yumurta Ayracı, Peynir Rendesi, Kavanoz Açacağı, Baharat Öğütücü, Limon Sıkacağı, Huni, Yumurta Ezici ve Ölçüm Kabı olarak kullanılabilen sekiz işlevli mükemmel set.

Rengarenk ve kompakt tasarımıyla mutfaktaki yardımcınız şişe şeklinde 8 in 1 mutfak seti.

Ölçüm Kabı

Ölçüm kabı, üzerindeki hacim ölçeği ile içerisine 350 ml’e kadar sıvı doldurabilmenizi sağlar. Böylelikle ihtiyacınız kadar malzemeyi doğru ölçüde yemeklerinizde kullanırsınız.

Huni Özelliği

Ürünün kutusunu açtıktan sonra şişenin uç kısmında bulunan yeşil renkli silikon parçayı çıkartıp ters şekilde tekrardan aynı yere takın ve huniniz hazır. Su, bal, yağ vs. sıvı gıdaları bu huni yardımıyla kolaylıkla bir kaptan ötekine aktarabilirsiniz.

Limon Sıkacağı

En üstteki aparat limon sıkacağıdır. Ölçüm haznesiyle birlikte kullanarak limon sıkıp, sıkılan limonun yeterli olup olmayacağını ölçekten takip edebilirsiniz.

Baharat Öğütücü

Yabanturpu, zencefil gibi baharatlarınızı öğütmek için kullanacağınız üzeri tırtıklı çok kullanışlı bir aparat.

Yumurta Ezici

Kare kare bölmeleriyle yumurtayı üzerine bastırdığınızda ezerek dilim dilim yapar.

Peynir Rendesi

Kaşar, eski kaşar, ezine peyniri gibi rendelenebilen peynirleri rahatça rendeleyebileceğiniz peynir rendesi.

Kavanoz Açacağı

Silikon tırtıklı kenarı sayesinde kavanoz kapağına yapışarak elden kaymasını önler. Kavanozlarınızı rahatlıkla açmanıza yardımcı olur.

Yumurta Ayırıcı

Üzerine kırdığınız yumurtanın sarısını kolayca ayırır. Ölçüm kabıyla beraber kullanıldığında yumurtanın beyazı ise ölçüm kabına akar.

Şişe Şeklinde Mutfak Seti Ölçü:

  • En: 8 cm
  • Boy: 30 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "8 Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti" gönderilecektir.mutfak seti şişe şeklinde mutfak seti 8 bin tools 8 in 1 kitchen tool


8 Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!