Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

8 INCH TFT LCD RENKLİ TV / DIVX ÇALAR / MONİTÖR (Ücretsiz Kargo)


Fiyat :
285.00 TL


Çakmak Girişi ya da 220 V ile çalışır! AVRUPA ŞAMPİYONASI VE BABALAR GÜNÜNE ÖZEL! Ücretsiz Kargo!

Bitenekadarcılar Avrupa Şampiyanasını ve Türkiyenin Milli maçlarını kaçırmasınlar diye!

Evde, işyerinde, seyahatlerde, tatilde, kampta, çadırda araba çakmak girişi veya elektrik prizine ulaşabileceğiniz heryerde!

İsterseniz doğrudan araba çakmak girişinden güç alan kendinden antenli bir araç  TV si (tavana da monte ettirilebilir, kendinden hoparlörlüdür) 

İsterseniz doğrudan araba çakmak girşinden güç alan ve USB Belleğinize ve hafıza kartlarına yükleyeceğiniz DIVX filmleri seyredebileceğiniz bir DIVX Çalar, yollarda çocuklarınız hiç sıkılmasın diye!

İsterseniz doğrudan beraberinden gelen 220 Volt  adaptörü ile çalışan çok şık bir masa-üstü TV ve/veya DIVX Çalar.

Üstelik isterseniz harici karasal anten takabilir, kablolu yayınları izleyebilir, hatta isterseniz doğrudan Uydu Anteninizin scart çıkışını bağlayarak (ilave kablo ya da scart - AV dönüştürücü adaptör gerektirir) uydu yayınları rahatlıkla ve pürüssüz seyredebileceğiniz bir TV/Monitör.

Balkona koca TV yi taşımaya son (biz öyle yapıyorduk  )

Full fonksiyon uzaktan kumandalı.

 

Jameson JS-778
8" (20.3 cm Ekran)  TFT LCD Monitör
Tam fonksiyonlu uzaktan kumanda
AV girişi
USB bağlantı jakı
Flash, SD,MMC,MS kartı girişi
MPEG1 & MPG4 video formatı (Divx formatları)
Jpeg resimleri görüntüleme
Senkronize Müzik çalma ve resim görüntüleme
T.V.
Güç kaynağı
12 V DC çakmaklık
AV DÖNÜŞTÜRÜCÜ KABLO
KUMANDA (PİL dahil)
220 volt adaptör
ayaklık aparatı
kulaklık

2 yıl garanti ve yaygın servis ağı 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 5 Haziran 2008 Perşembe günü verilecektir.8 INCH TFT LCD RENKLİ TV / DIVX ÇALAR / MONİTÖR (Ücretsiz Kargo) Yorumları Tüm Yorumlar (16)
9 sipariş | 21 yorum | Yorum Detay ........... @serkan bey; bu kısım ürün yorumlarıyla ilgili bir bölüm. Lütfen yaptığınız yorumlarda bu hususa dikkat ediniz. Burası forumlar gibi "geyik" bölümü değil. Ürün dışındaki yorumlar kalabalıktan başka hiç bir işe yaramaz. Saygılar
12 sipariş | 39 yorum | Yorum Detay @DiKMeN birader senin nicki nezaman görsem ankaraya arkadaşlara gittiğimde onların söylediği bir söz geliyor


"ankaranın dikmeni, bir daha gelirsem ......" :):):):):)

umarım kızmazsın şahsına değil sadece gördükçe aklıma geliyor napim :)
40 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay bilgi ürün ile ilgili daha detaylı bilgi verilmesi gerekiyor.
18 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Burada sorularımıza kimse cevap vermeyecek miiiii???? Bu ürün bilgisayara bağlanabilir mi diyorum. Bilgisayardaki görüntüyü aktarabilir miyiz? Bir de çözünürlüğü ne kadar bu aletin?
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay ? omer.cavan arkadaşım nerden bulduğunun linkini de söyleseydin de biz de baksaydık :) Ben açıkçası aynı modelde bir cihaz bulamadım fiyatına bakabilmek için normal bir sitede :)

Edit: Biraz araştırınca buldum sahibinden.com'da 245'e :) Yalnız oradaki satan 2 işlemi olan arkadaş ne kadar güvenilir veya fatura falan kesiyor mu acaba ? Yurtdışından getirmiş elden de satıyor olabilir vs.vs. Pek devamlı satıcı gibi gelmedi bana 2 işlemiyle ? Mağaza satıcısı olsa bir derece ama ilanı verenin statüsü "Sahibinden" olarak görünüyor :)