Kapat

Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih: 925 Ayar Gümüş


Piyasa Fiyatı :
108,50 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
75,90 TL


Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih: 925 Ayar Gümüş Mutluluk ve Canlılık Hissi Özgüven Kazandırır

Bitenekadarcıların günlük yaşantılarında ellerinde düşüremeyeceği, stresi azaltan ve özgüven kazandıran çok şık 925 Ayar Gümüş Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih.

Her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih ile günlük yaşantınızda stresten uzak olun.

Ayrıca tesbihi çekerek kötü enerjiden uzaklaşarak iç huzurunuzu bulacaksınız.

Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih.

Özel hediye paketi ile  Parçalı Kehribar Tesbih gönderilen sevdiklerinize çok hoş bir hediye olacak.

Yılın En Baba Hediyesi.

Babalar gününe özel tasarım hediye tesbih alternatifi.

Kehribar?

Amber taşı ana hammadesi fosil haline gelmiş ağaçların reçinelerinden oluşur. Kehribar taşı en fazla baltık ülkeleri ürettiğinden adı baltık amber olarak adlandırılmıştır. Amber taşı genellikle kırmızı sarı ve portakal renginden oluşur. Şifalı taşlar arasında rağbet gören Kehribar boyun takısı olarak takildığında bademcik, boğaz ağrısı ve troid rahatsızlıklırına iyi gelir. Solun yollarında meydana gelen astım ve bronşite karşı etkilidir.Amber taşı allerjik reaksiyona karşı kullanılır ağrı olan bölgeye dokundurulduğunda ağrıyı kestiğine inanılır.  kehribar taşı sol elde kullanıldığında bünyedeki elektriklenmeyi önler. Ruhsal durumu düzenler. Mutluluk ve canlılık hissi verir. Psikolajik bir takım rahatsızlıklara iyi gelir. Kişiye yaşam enerjisi verir.

Parçalı Kehribar Tesbih Ölçüleri:

  • Tane Ebatı: 7x5 mm
  • İmameden Uzunluk: 15 cm
  • Toplam Uzunluk: 27 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "925 Ayar Gümüş Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih" gönderilecektir.tesbih kehribar tesbih 925 ayar gümüş arnavut püsküllü parçalı kehribar tesbih


Arnavut Püsküllü Parçalı Kehribar Tesbih: 925 Ayar Gümüş Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!