Kapat

Ab Rocket Mekik Aleti
ORJİNAL - KAMPANYALI ÜRÜN

Ab Rocket Mekik Aleti

 

AB Rocket Nedir ?

Orjinal Ab Rocket dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmış ve kullanan herkesin beğenisini kazanmıştır. İnsanların gayeleri olan bel bölgelerindeki yağların çok kısa surede kasa dönüştürmesine yardımcı olmuştur.

İşte bunun içindir ki Orjinal Ab Rocket mucizevi alet olarak adlandırılmıştır. Orjinal Ab Rocket mekik aletini günde sadece 15 dakika kullanarak en fazla bir hafta icinde ne kadar faydalı olacağını göreceksiniz.

Orjinal Ab Rocket mekik aleti ayrıca evde yer kaplamaz, katlanma özelliği sayesinde sizi kesinlikle rahasız etmez. Anlayacağınız Orjinal Ab Rocket mekik aleti her türlü faydalı bir alet. Ab Rocket ile günde sadece 10 dakika çalışmak yeterli olduğundan evinizde kaç kişi iseniz bir adet Ab Rocket ile herkes çalışma imkanı bulabilecek.

Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

- Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar. Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.
Orijinal düzeneği sayesinde mekik çekmenin etkisini ve verimini arttır.

- Katlanır ve yer kaplamaz. Kullanımı kolaydır, günde 5 dakika kullanmanız yeterlidir. Pilates yardımcısı olarak kullanılabildiği gibi, karın kasları için yapılan ABS çalışmaları için de elverişlidir.

Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Orjinal Ab Rocket Mekik aleti yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar. 
Boyutları: Renkli kutusu içinde iken : 65 X 35 X 20 cm

Ağırlığı: 8 kg.
Azami Taşıyabileceği Yük: 110kg 

 

NOT: Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16:00"ya kadar kargolanır.
16:00"dan sonra gelen siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya verilir.
Cumartesi günleri saat 12:00"ye kadar çıkış yapılır ve 12:00"den sonra gelen siparişler Pazartesi  günü işleme alınır. 
İade ve değişimleriniz ücretsizdir. Lütfen iade ve değişimlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları  ile gönderim yapınız.
Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Yaşayacağınız en küçük problemde tam destek alacağınıza emin olabilirsiniz.Ab Rocket Mekik Aleti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!