Kapat

Adele / Adele 21


Piyasa Fiyatı :
40,00 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


2011 Yılının Fenomeni Adele11 Hit Şarkı Müzik Dinlemeyi Sevenlere Özel

Müzik dinlemeyi seven ve müziksiz yapamayan Bitenekadarcılar için ...

21, İngiliz sanatçı Adele'in ikinci stüdyo albümü. Çalışmanın adı, sanatçının bu albümün prodüksiyonunu yürütürken kaç yaşında olduğuna bir gönderme niteliğinde. İlk albümü 19'da olduğu gibi burada da folk ve Motown soul birikimlerini hissettiren Adele, ayrıca country ve blues etkileşimlerini de yansıtıyor. Büyük bir bölümü Malibu'da hazırlanan albüm, Johnny Cash, Jay Z ve Red Hot Chilli Peppers gibi isimlere yaptığı işlerle tanınan efsanevi prodüktör Rick Rubin ile kaydedildi. 
 
Prodüksiyon başarısı, otantikliği ve Adele'in olağanüstü vokal performansıyla eleştirmenlerden tam not alan ve büyük satış rakamlarına imza atan albümüyle 2011 yılında bir fenomen haline gelen Adele, "Rolling in the Deep" gibi sarsıcı bir single'ın ardından İngiltere listelerine bir numaradan girdi ve 17 ülkenin listelerinde en üst sırada kalarak dünyayı resmen ele geçirdi. 2011 yılı gerçek anlamda bir Adele yılı oldu. 
 
21 ile 2012 yılında Grammy'lere damgasını vuran Adele, yılın en iyi albümü, en iyi şarkısı, en iyi kayıtı, en iyi pop solo performansı, pop vokal, en iyi kısa video dallarında ödüllere layık görülerek toplam 6 Grammy ile evine döndü. Grammy'lerin ardından Brit Awards'da da Adele, en iyi kadın sanatçı ve Mastercard yılın en iyi albümü kategorilerinin kazananı oldu.
 
1. Rolling In The Deep
2. Rumour Has It
3. Turning Tables
4. Don t You Remember
5. Set Fire To The Rain
6. He Won t Go
7. Take It All
8. I ll Be Waiting
9. One And Only
10. Lovesong
11. Someone Like You
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Adele / Adele 21 Albüm'ünden gönderilecektir.


müzik cdsi adele adele 21 yabancı albüm adel albümü adele şarkıları


Adele / Adele 21 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!