Kapat

Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
80,38 TL
Fiyat :
79,99 TL


Faturalı Ürün

 

 

Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg

 
 
 
 
 
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg

 

 2 - 12 Aylık yavru kediler, hamile ve emziren kediler için hazırlanmış kedi mamasıdır.

 

41 protein ve 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrunun tüm ihtiyaçlarını karşılar. İçeriğindeki optimal kalsiyum fosfat oranı ile kemiklerin istenilen düzeyde gelişmesini sağlamanın yanısıra, DHA ile merkezi sinir sisteminin doğru şekilde gelişmesini sağlar.

  

  Advance, vitamin E, vitamin C, bioflavonoidler, selenyum, çinko, bakır, manganez ve taurinden oluşan antioksidan sistemi ile bağışıklık sistemini güçlendirir.İçerdiği immunoglobulinler hızlı bir bağışıklık yanıtı sağlayarak sindirim sistemini, özelliklede bağırsak florasını korur.Kalp sağlığını koruyan taurin katkılıdır.Optimum protein seviyesi ile güçlü kas yapısı oluşmasını sağlar ve kedinizin canlılığını ve formunu korur. Linoleik asit, omega 3 yağ asitleri, biyotin ve çinko içerdiğinden sağlıklı bir deri ve tüy yapısı sağlar.

 

Kedinizin parlak ve pürüzsüz bir kürke sahip olmasını sağlar. İçeriğindeki mineral tuzların yanısıra şekli ve boyut olarak özel tasarlanmış olan Advance, plak oluşumunu ve diş çürüklerini engelleyerek ağız sağlığını korur. Dengeli mineral ve bileşen kombinasyonu kedinizin idrarındaki pH seviyesinin az asitli olmasını sağlayarak idrar taşlarının oluşumunu engeller. Özel formülünde yer alan omega 3 yağ asitleri, özellikle de DHA, merkezi sinir sisteminin gelişmesini, taurin ise özellikle yavrularda retinanın gelişmesine yardımcı olur. Dengeli protein içeriği ile kedinizin formda kalmasını ve kilosunun korunmasını sağlar.

 

 Mamanın İçeriği; 

 

Tavuk % 20, pirinç % 14, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, mısır gluten, mısır, vitamin E ile korunmuş hayvansal yağlar, hidrolize edilmiş balık proteini, buğday gluten, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, kurutulmuş yumurta, bira mayası, tuz, balık yağı plazma protein, potasyum klorür, bioflavonoidde zengin citric özleri, vitamin A, vitamin D3, vitamin E tocopherol, vitamin C, bakır, taurin.

 

Mamanın Analizi:

 

Vitamin A 33600 IU; Vitamin D3 1800 IU; Vitamin E 710 mg; Vitamin C 500 mg (Ascorbyl monophosphate calcium sodium salt); Biotin 0.03 mg; Taurine 1200 mg; 144 mg of ferrous fumarate (Fe: 45 mg); 261 mg of Ferrous sulphate monohydrate (Fe: 85 mg); 1.9 mg of Potassium iodide (I: 1.4 mg); 34 mg of Copper sulphate pentahydrate (Cu: 8.8 mg); 124 mg of Manganous sulphate monohydrate (Mn: 40 mg); 395 mg of Zinc sulphate monohydrate (Zn: 144 mg); 0.24 mg of Sodium selenite (Se: 0.1 mg).With antioxidants. 

 

Beslenme Tavsiyesi;

 

Paket üzerinde belirtilen miktara uygun olarak günde 1 ya da 2 kez verilmesi tavsiye edilir.

 

Her zaman kedinizin ulaşabileceği yerde taze su bulundurunuz.

 

Vitamin ve mineral takviyesi gerektirmez.

 

Kitten 2 - 12 ay

Rich in Chicken and Rice

HANGİ KEDİLERE VERİLEBİLİR:

2-12 aylık yavru kediler ve hamile veya emziren kediler için özel formüle edilmiştir:

- Yüksek protein ve yağ içeriği:

Optimal kas gelişimi ve büyüme evresinde enerji ihtiyacının eksiksiz karşılanması için.

Omega 3 ve 6 yağ asitleri

BAGISIKLIK SISTEMİ! BILIMSEL OLARAK KANITLANMIŞ

GELIŞIMI IÇIN NÜKLEOTİDLER İÇERİR

ÖZELLİKLER VE YARARLARI ;  ANA BESİN MADDELERİ OLARAK TAVUK VE PİRİNÇ

Sindirimi kolay, sindirim sistemi sağlığını korumak için mükemmel protein ve karbonhidrat kaynakları.

İDEAL BÜYÜME Protein, yağlar, vitaminler ve mineraller gibi enerji sağlayan ve besin değeri açısından yüksek besin içerikleri ile yavru kedinin ideal bir şekilde büyümesi ve gelişmesi sağlanır.

OPTİMUM KALSİYUM VE FOSFOR ORANI Yavru köpeğin bedensel ve kemik yapısı gelişiminin sağlanması için.

AKTİF İMMÜNOGLOBULİNLER - Doğal proteinler ile sindirim sistemi sağlığı korunur.

TAURİN Görsel duyuların her zaman zinde kalması için.

Minerallerin ve diğer besin maddelerinin dengeli bir şekilde kullanılması sayesinde, idrarda ideal pH oranı elde edilir ve idrar yollarının sağlığı korunur.

 

IDEAL BÜYÜME

 

 Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!