Kapat

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
124,97 TL


Faturalı Ürün

 

 

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

 
 
 
 
 
Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

 

1-7 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel üretilmiş hindili kuru kedi mamasıdır.

 

Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi Tokluk hissi için yüksek lif seviyesi Kas kitlelerini korumak için yüksek protein ve ideal yağ seviyeleri. Üriner bozuklukların azalmasına yardımcı olur. Uygun pH Su alımın artırmak ve diüretik için yükseltilmiş sodyum seviyesi İdrar taşı oluşumundan korunmak için glycosaminoglycan

 

Insülin duyarlılığını artırır Düşük karbohidrat seviyeleri ile matabolizmanın düzenlenmesine katkı sağlar.Advance, vitamin E, vitamin C, bioflavonoidler, selenyum, çinko, bakır, manganez ve taurinden oluşan antioksidan sistemi ile hücresel yaşlanmayı engeller ve sağlıklı yaşamı uzatarak yaşlanmayı geciktirir.İçerdiği immunoglobulinler hızlı bir bağışıklık yanıtı sağlayarak sindirim sistemini, özelliklede bağırsak florasını korur. Kalp sağlığını koruyan taurin katkılıdır. Linoleik asit, omega 3 yağ asitleri, biyotin ve çinko içerdiğinden sağlıklı bir deri ve tüy yapısı sağlar. Kedinizin parlak ve pürüzsüz bir kürke sahip olmasına yardımcı olur.

 

İçeriğindeki mineral tuzların yanısıra şekli ve boyut olarak özel tasarlanmış olan Advance, plak oluşumunu ve diş çürüklerini engelleyerek ağız sağlığını korur. Dengeli mineral ve bileşen kombinasyonu kedinizin idrarındaki pH seviyesinin az asitli olmasını sağlayarak idrar taşlarının oluşumunu engeller. Özel formülünde yer alan omega 3 yağ asitleri, özellikle de DHA, merkezi sinir sisteminin gelişmesini, taurin ise özellikle yavrularda retinanın gelişmesine, yetişkinlerde ise göz sağlığının korunmasına yardımcı olur. Dengeli protein içeriği ile kısırlaştırılmış olan kedinizin formda kalmasını ve kilosunun korunmasını sağlar. İçeriğindeki nükleotidler DNA ve RNA öğeleri sayesinde kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

 

Beslenme Tavsiyesi:

 

Vücut Ağırlığı kgGünlük Verilmesi Gereken Miktar gr3-5 kg.35-65 gr.5-7 kg.65-80 gr.  

 

İçindekiler:

 

Hindi (% 16), buğday, mısır glüteni unu, mısır, buğday glüteni,domuz eti, arpa (% 8), kanatlı proteinleri, bezelye fiber, hidrolize hayvan proteinleri, maya, hayvansal yağ, tuz, inulin, balık yağı, kurutulmuş yumurta, potasyum klorür, plazma proteinleri, kalsiyum karbonat, nükleotitler, CITRICS bioflavonoids, glukosamin, kondroitin sülfat zengin ekstrakte edin.

 

Analitik bileşenler:

 

% 37 Protein, yağ içeriği% 10.0; Ham elyaf 4,5%; İnorganik madde% 7.0; Kalsiyum% 1.0; Fosfor% 0.8; Sodyum% 0,7; Nem% 8,0.

 

Katkı / kg. Besin katkı maddeleri:

 

33.600 IU A vitamini, D3 vitamini 1800 IU, Vitamin E 670 mg, Vitamin C 500 mg (askorbil monofosfat kalsiyum, sodyum tuzu); Biotin 0.03 mg; Taurin 1200 mg, L-karnitin 500 mg; Demir fumarat 137 mg (Fe: 45 mg); Demir sülfat monohidrat (261 mg Fe:,: 1.4 mg), bakır sülfat pentahidrat (34 mg Cu: Potasyum iyodür 1.9 mg (I 85 mg) 8.8 mg); Manganez sülfat monohidrat 124 mg (Mn: 40 mg), çinko sülfat monohidrat (395 mg Zn:,: 0.1 mg), sodyum selenit ve 0,24 mg (Se 144 mg). Antioksidanlar.

 

Advance Sterilized

Adult 1-10yaş

HANGİ KEDİLERE VERİLEBİLİR

 Kısırlaştırılmış kediler için özel formüle edilmiştir:

- Kısırlaştırılmış kedilerde obezite riskini düşürür:

Düşürülmüş metabolize enerji seviyeler, doygunluk vermesi için yüksek lif oranı, kas kütlesinin korunması için de yüksek seviyede protein ve orta seviyede yağ içerir.

- ldrar yolu sorunlarına dair riskleri düşürür:

 ldrann pH seviyesinin ayarlanmasına yardımcı olur, sodyum seviyelerini artırarak su alimin] ve diürezi de artırır ve idrar taşlarını kontrol altına almak için glukosaminoglikanlar

- Insülin has.sasiyetini artım:

 Ağırlıklı olarak arpadan elde

e 4- DOĞAL POLİFENOLLER

- Vitaminlerle beraber hücre yaşlanmasının ertelenmesini sağlar.

BAGIŞIKLIK SISTEMI `, BILIMSEL OLARAK KANITLANMIŞ GELİŞİMİ İÇİN NÜKLEOTİDLER IÇERIR

ÖZELLİKLER VE YARARLARI

AKTİF İMMÜNOGLOBULİNLER

Doğal proteinler ile sindirim sistemi sağlığı korunur.

YUKSEK PROTEIN KORUMASI

Yağı enerjiye çevirir ve kedinin yağ deposunun erimesini sağlar.

DOĞRU İDRAR PH DEĞERİ VE GLUKOSAMİNGLİKAN Idrar yolları ve böbreklerin sağlıklı kalmasını sağlar.

PİROFOSFATLAR Tartar oluşmasını önleyici ve nefesi taze tutan özel mineraller içerir.

- ADVANCE

ADVANCED NUTRITION .R OPTINAL NEALTH

KALORİ KONTROLÜ, I ES IDRARYOLLARI

 

 

 

 Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!