Kapat

Ahşap Maket Binalar (Bedava Kargo)


Fiyat :
39,90 TL


7 farklı Model En güzel yaz tatili eğlencesi !

Bitenekadarcılar için, yaz tatilinde hoşca vakit geçirebilecekleri mükemmel bir hobi.

Üretici Firma Adresi:
www.Walachia.com

Walachia firması Çek Cumhuriyetinde ahşap hobi kitleri üretmektedir.  Kitler kullanma kılavuzlarıyla birlikte tüm malzemeler (yapıştırıcı, pencereler, çatı) hazır halde satılmaktadır. Doğal kayın ağacından yapılmıştır, Türkçe açıklamaları her kutu içinde bulunmaktadır. Maketleri tamamladıktan sonra içlerine ampul koyularak gece lambası yapılabilir, dekoratif amaçlı saklanabilir, çocuklar ve aileleri için birlikte zaman geçirmelerini sağlayan mükemmel hobi kitleridir.

Ürünlerin içinde Türkçe açıklamalar ve parçaları birleştirmek için gerekli yapıştırıcılar bulunmaktadır. 

Parça Sayısı : 64
Ölçüler : 15x10x12
Parça Sayısı : 100
Ölçüler : 22x15x15
Parça Sayısı : 124
Ölçüler : 13x13x41
Parça Sayısı : 126
Ölçüler : 18x14x20
Parça Sayısı : 70
Ölçüler : 16x16x15
Parça Sayısı : 86
Ölçüler : 22x15x17
 
Parça Sayısı : 137
Ölçüler : 14x10x32
 

Son aşamada, sipariş detayları bölümünde satın almak istediğiniz adet kadar model seçimi yapabileceksiniz.

Örneğin: 2 model almak istemeniz durumunda, Sipariş adedini 2 olarak seçmeniz gerekecektir. Böylece sistem 2 model seçiminize izin verecektir.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 3 Temmuz 2009 Cuma  günü verilecektir.Samanlık
Tahıl Ambarı
Gözetleme Kulesi
Kulübe
Kır Evi
Demirci
Yel Değirmeni


Ahşap Maket Binalar (Bedava Kargo) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
15 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay frk Bir çok oyuncak ve model satan siteler daha var isim vermesekte daha önce alışveriş yaptıklarım oldu ve bitenekadar gibi kaliteli bir ürün ve hizmet verilmiyor.

Hala elimde başka bir siteden aldığım ve geri iade etmek istediğimde hiçbir şeykilde ilgilenilmeyen ve pasli olarak gönderilen manyetik lego var 120 parçalık set. Bence bk daki ürünlerin kalitesi çok daha iyi tereddüt etmek yersiz.
42 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay kargo bedavayıda geçin... bi önceki satıştan aldım 10 lu hiç biyerde bu kalıtede bulamzsınız alın ,burdan yaptıgım en karlı alsıverişim di.. bitene kadr yaza työnelik alısverişler lütfen
58 sipariş | 49 yorum | Yorum Detay Harikalar Gördüğüm kadarı ile ürünler gerçekten güzeller, sticker, gece lambası falan aldım ama daha bebeğim doğmadan bunlardan almayacağım. 2-3 yıl sonra bunlardan yine satarsanız harika olur :)
85 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Her bir maket 39 lira Her bir maket 39,90 TL arkadaşlar. Resimdeki maketlerin tümü değil. Bilginize...
23 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay fiyat fiyat tek bir maketin fiyatı mı acaba?