Kapat

Ahşap Yakma ve Hobi Seti: Weller WHK 30 EU (15 Parça)


Piyasa Fiyatı :
104,90 TL

% 10 İNDİRİM

Fiyat :
94,90 TL


Ahşap Yakma ve Hobi Seti: Weller WHK 30 EU Tam 15 Parçadan Oluşan Muhteşem Bir Set Ahşap Yakma, Şablon Çıkartma, Seramik, Cam, Deri İşlemeleri

Bitenekadarcıların zevklerine göre ve ahşap, seramik, cam, deri vb. yüzeye oyma ve işleme yapabilsinler diye pratik Weller WHK 30 EU Ahşap Yakma ve Hobi Seti.

Weller WHK 30 EU dekoratif ahşap yakma, şablon çıkartma, kesme, motif işleme, resim çerçeveleri, seramik, cam, deri, kumaş ve kağıt işleme işleri için ideal olan harika bir hobi setidir.

30 Watt Lehim Kalemi ile aynı bir kalem gibi kullanarak eşyaların üzerine kazıyarak yazı yazabilir veya farklı desenlerde şekiller yapabilirsiniz.

Isıya ve darbeye dayanıklı tutma sapı ile çalışmalarınızı dikkatlice yapabilirsiniz.

Eşyaların üzerine logonuzu, reklamınızı veya anlatmak istediğiniz her şeyi Ahşap Yakma ve Hobi Seti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu işlemleri yaparken müthiş keyif almanızın yanı sıra, eşyalarınızın da çalınmasını önleyerek korumuş olursunuz.

Zevkinize ait üreteceğiniz sanatlar kalıcı zelliği olduğundan hiç bir şekilde uyguladığınız eşyadan çıkarılamaz.

Ahşap Yakma ve Hobi Seti Aksesuarları:

  • Elektrikli 30 Watt'lik kısa uçlu lehim kalemi 6 farklı yakma ucu.
  • Mandrenle takılan kesme bıçağı
  • Motif kopya ucu.
  • 3 Adet dekoratif uç.
  • Demir stand.
  • Örnek motif şablonları ile birlikte.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "15 Parça Ahşap Yakma ve Hobi Seti" gönderilecektir.weller whk 30 eu ahşap yakma deri i̇şlemeleri şablon çıkartma aksesuar kiti ahşap yakma ve hobi seti


Ahşap Yakma ve Hobi Seti: Weller WHK 30 EU (15 Parça) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!