Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Akasa AK-968 X4 Intel / Amd Soğutucu


Piyasa Fiyatı :
59.90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
44.90 TL


Maksimum Performans Isınma Problemini Uzmanına Bırakın Akasa AK-968 X4 Intel / Amd Soğutucu

Akasa X4 ile Isınma Problemini Soğutma Uzmanına Bırakın :
Akasa'nın popüler modeli AK-965'in geliştirilmesiyle oluşturulan X4 mükemmeli uygun fiyata almak isteyen kullanıcıların ilk tercihi olacak.

Intel ve AMD'nin güncel tüm soket tipleri ile uyumlu X4; 92mm'lik sessiz ve etkili soğutma yapan fanı, üç adet etkili ısı transferi sağlayan bakır ısı borusu, VRM'leri de soğutan özel dizaynı, 45 kanatçıkdan oluşan alüminyum soğutucu gövdesi ile üstün soğutma performansını sessizlik ve kullanım kolaylığı ile birleştiriyor.

Stok Fanların Yetersizliğinden Akasa İle Kurtulun :
İşlemcilerle birlikte satılan stok fanlar performans düşünülerek üretilmemiştir.

Bu nedenle hem işlemci sıcaklığını yeterince düşüremezler hem de çok sesli çalışırlar.

Akasa X4'ün Intel platformunda yapılan testlerde standart Intel soğutucudan 23 dereceye varan daha iyi performans sergilediği görülmüştür.

Bu sayede Intel işlemcilerinizi yük altında çok daha serin çalıştırabilir ve işlemciyle yaptığınız overclock denemelerinizde çok daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ultra Sessizlik için PWM Özellikli, Otomatik Devir Kontrollü Fan :
Akasa X4 PWM özellikli fanı sayesinde standart masaüstü kullanımda ultra sessiz çalışır.

Masaüstünde düşük yük altında çalışmalarda fanın devri otomatik olarak 600RPM'e kadar düşer.

Bu düşük devirde sadece 17dBA gürültü seviyesinde çalışan Akasa X4, bu sayede ofis uygulamalarında veya standart günlük işler için PC'nizi kullanırken çok düşük gürültü seviyesi sağlar.

Oyun ve yüksek işlemci gücü gerektiren uygulamalarda işlemci ısısına göre devrini 2500RPM'e kadar arttırabilen Akasa X4, yüksek performanslı soğutmanın gerekli olduğu durumlarda da size ihtiyacınız olan soğutma performansını sunacaktır.

Bakır Taban İle Etkili Soğutma :
Akasa X4'ün üstün soğutma sırlarından bir tanesi de üretiminde kullanılan bakır tabandır.

Bakır taban sayesinde işlemcinin ürettiği ısı etkili bir şekilde ısı borularına iletilir.

3x Heat-Pipe ve 45 Alüminyum Kanat ile Etkili Isı Dağıtımı :
Saf bakır taban üzerine konumlanmış 3 adet heat-pipe ve bunlara bağlı 45 adet ince yapılı alüminyum kanada sahip Akasa X4, ısıyı işlemci yüzeyinden en hızlı şekilde uzaklaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Heat-pipe teknolojisi sayesinde standart alüminyum blok soğutuculara göre ısı çok daha geniş bir yüzey üzerinden ve çok daha hızlı bir şekilde dağıtılır.

Hızlı Isı Transferi İçin Ekstra Alüminyum Soğutucu Blok :
Çok yüksek ısılarda bakır tabanı daha etkili hale getirmek için alüminyum soğutucu blok bulunan Akasa X4 ile Bu sayede standart soğutuculara oranla çok daha etkili soğutma sağlanmış olur. Sorun yüksek ısıysa Akasa X4 size yeter!

AMD / AM2/AM3 Dşında Easy Select Clip Özelliği İle Tüm İntel LGA Soketlerle Uyumluluk :
Akasa'dan soğutucunuzun hem bugünkü hem de gelecekteki işlemcinizle uyumlu olarak çalışabilmesini sağlayan Easy Select Clip özelliği! Özel 3 kademeli şekilde tasarlanan Easy Select Clip sayesinde Akasa X4 soğutucunuzu her türlü Intel LGA soket ile sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz. Üstelik arka plaka takmanızı gerektirmeyen yapısıyla eski işlemci soğutucunuzu yenilemeniz çok daha kolay! Ayrıca kutudan çıkan AMD uyumlu geçmeli klips sayesinde de tüm AM2/AM3 soketli anakartlar ile 0 uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Akasa AK-968 X4 Intel / Amd Soğutucu Gönderilecektir. akasa soğutucu akasa ak 968 x4 akasa ak 968 x4 soğutucu


Akasa AK-968 X4 Intel / Amd Soğutucu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!