Kapat

Akasa Nero 3 Intel 775/1155/1156/1366/2011 ve AMD AM2/AM3/FM1 İçin Premium İşlemci Soğutucusu


Piyasa Fiyatı :
109.90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
89.90 TL


Maksimum Performans Isınma Problemini Uzmanına Bırakın Akasa Nero 3

Soğutma Performansında Vites Yükseltmeye Hazırlanın: Yeni Nero 3
Taiwan'ın önde gelen soğutucu üreticilerinden Akasa'nın efsanevi soğutucusu Nero yeni yüzü ile karşınızda! Doğrudan temaslı 4 x 6mm bakır ısı borusu, PWM kontrollü sessiz fanı, kule tipi alüminyum kanatları, yüksek bellekleri engellemeyen kompakt, toplam 609gr'lık ağırlığı ve arka plakasız kolay montaj imkanı ile hem Intel'in hem de AMD'nin ısınan işlemcilerinin imdadına koşuyor.

Performans Testlerinin Yeni Yıldızı :
Uygun fiyatı ile göz dolduran Akasa Nero3 performansta ise kesenin ağzını açıyor. Akasa Nero 3, VR-Zone ve PCFoster'in testlerinden yüzünün akıyla çıkarak ödülleri toplamıştır.

4 x 6 mm Doğrudan Temaslı Bakır Isı Boruları :
İçerisine ısı ile buharlaşıp kanatlarda yoğunlaşan özel soğutma maddesi hapsedilmiş ısı boruları günümüz soğutma teknolojisinin temelini oluşturmaktadır. Yüksek soğutma performansına ulaşmak için Akasa Nero3'te ısı boruları doğrudan işlemciye temas ederek işlemcinin ısını alır. Standart ısı borularına göre daha kalın olan 6mm 4 ısı borusu, işlemcinin ürettiği yüksek ısıyı doğrudan hızlı ve etkili bir biçimde geniş yüzey alanı sağlayan alüminyum kanatlara iletir.

Yüzey Alanını Arttıran 45 Pürüzsüz Alüminyum Kanat :
Isı borusunun taşıdığı yüksek ısınını hızla uzaklaştırılması için geniş soğutma alanı gerekmektedir. Akasa Nero 3'te bulunan pürüzsüz 45 alüminyum kanat ile geniş soğutma alanını yakalayacak, işlemcinizin ateşini düşüreceksiniz. Üstelik sık ama kompakt yapıdaki alüminyum kulesi sayesinde Team Xtreem Dark veya Geil Enhance Corsa gibi yüksek soğutuculu bellekler ile rahatça kullanabilirsiniz.

Sessizliğin Anahtarı PWM Kontrollü 12 cm Fan:
Akasa, Nero3'te ultra uzun ömürlü bilyeli yatak yapısına sahip (EBR) 12cm boyutunda PWM devir kontrollü sessiz piyano siyah fan kullanmıştır. PWM devresinin 500-1500 RPM arası otomatik devir ayarı sayesinde soğutucunuz işlemci boştayken çok sessiz çalışır. İşlemci tam yükteyken ise fan devri 1500 RPM'e yükselerek tam 50.54 CFM hava akışını pürüzsüz alüminyum kanatlara ulaştırır.

Titreşim Yok Ses Yok : 
Sessiz soğutmayı yakalamak için fanın titreşimini minimize eden silikon vidalar Akasa Nero3'te yer almaktadır.

Patantli Easy - Select Push Klip ile Anakartınızı Sökmeden Montaj : 
Akasa'nın geliştirdiği Patentli "Easy Select" ile Intel'in LGA 775/1156/1155/1366 işlemcileri ile Push-Pin (bastır monte et) montaj imkanı sağlanmıştır. LGA 2011 için ise özel bağlantı kitini monte ederek vidalı sistem bağlantı imkanını yakalayacaksınız. AMD'nin AM2, AM2+, AM3, FM1 platformları için bağlantı aparatı da kutu içeriğinde yer almaktadır. Üstelik arka plaka gerektirmeyen benzersiz kolay montaj aparatları ile anakartınızı sökmeden işlemci soğutucusunu değiştirebilir veya temizlemek için sökebilirsiniz.

Teknik Özellikleri :

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Akasa Nero 3 gönderilecektir. akasa nero 3 akasa nero 3 akasa nero 3 sogutucu


Akasa Nero 3 Intel 775/1155/1156/1366/2011 ve AMD AM2/AM3/FM1 İçin Premium İşlemci Soğutucusu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!