Kapat

AKGÜNLÜK 1KG (Muğla Ürünü)

Satıcı: ayseanapazari

Piyasa Fiyatı :
75,00 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
57,00 TL


Ürün Stokta! Saat 14.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Doğal Muğla'daki Sığla Ağaçlarından Akgünlük

Doğal Muğla'daki Sığla Ağaçlarından Akgünlük

uyarı : piyasada akamber, akgünlük şeklinde sürekli reklamlar yapılan ürün, sığla ağaçlarından elde edilen sığla (günlük) sakızıdır. sığla sakızı da ülkemizde muğla'da yetişen sığla ağaçlarından elde edilmektedir.

reklamlarla satışı yapılan ürünler ucuz olması nedeniyle hindistan veya çin'den getirilmekte ve sığla sakızı (günlük sakızı) ismi yerine akgünlük gibi isimler ön plana çıkarılarak yurt dışında yetiştiği izlenimi verilmektedir.

oysa sığla sakızı (akgünlük) ülkemizde muğla'daki sığla ağaçlarından elde edilebilmekte ve dünyadaki en kaliteli ürünü olarak bilinmektedir. size muğla'daki sığla ağaçlarından  elde ettiğimiz ürünü gönderiyoruz. ayrıca muğla firmasıyız. akgünlük'ün sığla ağaçlarından elde edildiğini başka kaynaklardan da araştırabilirsiniz. çin veya hindistan'daki ucuz ürünü değil, ülkemizin ürününü tercih edeceğinizi umuyoruz. 
AYŞE ANA ÜRÜNLERİ olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır.
Kendimizi övme gibi bir çabamız yok ama bugüne kadar müşterilerimiz ile sorun yaşamayınca kendimiz için böyle diyebiliyoruz. Sattığımız ürünlerin ev yapımı tadında olmasına çok özen gösteriyoruz. 

Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarından ürünlerimizi temin ediyoruz. Yörük annelerimizin mis gibi ürünlerini size gönderiyoruz. Bizlerde çocuklarımızla evde aynı ürünleri yiyoruz. Yani kendimizin yemeyeceği ilaçlı, katkılı falan ürünleri asla satmayız. Ayşe Ana'da zaten bize çok kızar. Ayşe Ana demişken o bizim yol gösterici annemiz. Tat konusunda hep fikirlerini paylaşır. Onay almadan size gönderemeyiz.

Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. O formu doldur bu evrağı faksla gibi prosedürlerimiz yoktur. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)
Gönderdiğimiz ürünlerimizde damak tadınızı yakalayamadıysak arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bütün kolaylığı sağlayarak ücretinizi geri öderiz. Asla zorluk çıkarmayız.

Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim. Sizi kargo tutanaklarıyla falan uğraştırmayız. Yani bunun gibi bir çok nedenden bizi tercih edebilirsiniz. Bilinki iyi niyetliyiz :)

(ilgili yasalar gereği sitemizde sağlık beyanlarına yer verilmemektedir. Satılan ürünler asla ilaç yerine geçmez. Hepsi gıda takviyesidir. )


AKGÜNLÜK 1KG (Muğla Ürünü) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!