Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri


Piyasa Fiyatı :
29.90 TL

% 54 İNDİRİM

Fiyat :
13.90 TL


Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri Anahtarlarınızı, flash bellek ve açacak gibi birçok aparatları bir arada tutar. 2 farklı renk seçeneği.

Bitenekadarcılar ev, ofis ve araba anahtarlarınızı, açacak, USB flash bellek ve bu tip birkaç küçük eşyanızı düzenli bir şekilde birarada kullanmanızı sağlayacak olan Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri sizlerle.

Akıllı Anahtarlık içinde açacak, tırnak makası, anahtar gibi ürünleri barındırmıyor. Bunun yanı sıra ürünün asıl amacı pek çok anahtarı aynı noktada toplamak.

Yani evinize girerken hangi anahtar bahçe anahtarıydı? Hangisi apartman kapısı anahtarıydı? Hangisi ev kapısının diye uğraşmak yerine bu akıllı anahtarlığınızı kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Anahtar Düzenleyici Key Smart sayesinde anahtarlarınız aynı hizada ve derli toplu duracak, tek seferde anahtar kalabalığından kurtulacaksınız.

Tasarımı ile anahtar, bıçak, ince flash, açacak gibi ufak boyutlu aparatları düzenleyebilir ve küçük tasarımı ile cebinizde, çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Alüminyum gövdesi ile hafif bir yapıya sahip olan Key Smart Anahtarlık Organizeri dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Key Smart Renk Seçenekleri:

  • Siyah
  • Kırmızı

Key Smart Özellikleri:

  • Alüminyum gövde ve paslanmaz çelik anahtarlık vidası.
  • Anahtar, bıçak, flash bellek, açacak gibi aparatları bir arada tutar.

Akıllı Anahtarlık Boyutları:

  • 9.5 cm x 3 cm
  • Ağırlığı: 23 g

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri" gönderilecektir.anahtarlık akıllı anahtarlık key smart anahtar düzenleyici anahtar organizeri


Siyah
Kırmızı


Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (3)
60 %
Çok İyi (1)
20 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
20 %
30 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay şekil olarak resimdekinden farklı geldi bana. kırmızı olanından. içinden 2 adet uzunluk ayarı çıktı. küçük olan ile 4 anahtar sığıacak gibi geldi bana. büyük olanı taktım, bunada 10 anahtar rahat sığar ama benim 8 anahtarım var. sonuç harika bir aksesuar daha... ama keşke uzun anahtarlara göre bir model daha olaymış. malum bazı bilyalı anahtarlar uzun oluyor ki bende de var 2 tane.
51 sipariş | 103 yorum | Yorum Detay İlk orijinal sitesinde görmüştüm. Kesinlikle almalıyım diye düşündüm ama fiyatı yüksek buldum. Burada denk geleceğimi hiç beklemiyordum. Ürün son derece güzel ve kullanışlı. Fiyatı çok uygun. Hele ki orijinal sitesindeki fiyatla mukayese kabul etmez. İçiniz rahat olsun; içinden çıkan genişleme seti sayesinde ihtiyacınız olandan daha fazla anahtar sığdırabileceğinize şüphem yok. Belki özel yapım anahtarlarda ufak bir sıkıntı yaşayabilirsiniz ancak onları da en yukarıya eklemeyi deneyebilirsiniz. Keşke görür görmez atılmanın heyecanıyla yanlış rengi almasaydım :) Siyah olan çok daha güzel olurdu. Neredeyse kurulduğu yıldan bu yana keyifle ve güvenle alışveriş yaptığım, her gün aynı saatte tek ve sürpriz bir ürünle karşımıza çıkan ve belki de bir çok kişinin bilmediği ancak sitenin adında gizli olan, stok bitene kadar o tek ürünü alma yarışına giren bizlerin hayatlarına farklı bir heyecan katan sevgili bitenekadar ailesine bu vesile ile uzun bir aradan sonra tekrardan sevgi ve selamlarımı iletiyorum.
40 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ürün kalite olarak güzel toplam 10 anahtar sıgdırdım sayı bence dahada artabilir büyüklüğü paket içinden çıkan parçalarla azaltılıp artırılabiliyor.hızlı kargo için teşekkürler
30 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay ürün kaç anahtar alabilir yüksekliği neye göre belirleniyor ve değişebiliyormu ? resmin birinde 8*2 anahtar var model seçiminde 2*2 mesela