Kapat

Akıllı Arzular Elvan Demirkan


Fiyat :
8,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere Adapte Olabilen Yaşar...

Kişisel Gelişim kitaplarıyla arası iyi olan Bitenekadarcılar için ... 

Yaşantınızı şöyle bir gözden geçirin…
 
Nasıl yaşıyorsunuz? İçinde bulunduğunuz koşullar duygusal enerjinizi ve özgüveninizi tüketiyor mu? Düşünce şekliniz stresinizi artırıyor mu? Korkularınıza, takıntılarınıza tutsak olduğunuzu mu hissediyorsunuz? Stresle başa çıkamıyor musunuz? Motivasyonunuz mu eksik? 
 
Değişime uyum sağlayamıyor musunuz? 
 
Bunların hepsi olabilir. Makine değil, insansınız… 
 
Bu kitapta uzman tavsiyeleri yok, yapılması gerekenler listesi yok, zor ve kişisel sorunlara kolay ve genel çözümler yok!
 
Sadece siz varsınız. Ve elbette Elvan Demirkan…
 
Âdeta kocaman bir soru işaretine dönüşüp, düşünce şekliniz, alışkanlıklarınız, stresi ele alış biçiminiz, ruh haliniz ve hayata karşı tavrınızla ilgili sorular soracaksınız kendinize.
 
Her cevap, kendinizi tanıma ve bir bütün olarak hissedebilme yolunda sizi bir adım öteye götürecek. Düşündüğünüzden çok daha dayanıklı, esnek, iyileşebilen, yenilenebilen ve uyum sağlayabilen bir sisteminizin olduğunu göreceksiniz.
 
Hayatla Mücadeleden Yaşamaya Geçiş, Erken Akıllan, Geç Yaşlan ve Hayalden Gerçeğe Mutluluk adlı çok satan kitapların yazarı Elvan Demirkan, Pentagon, Smithsonian Institute ve çeşitli hastanelerde yoga terapisi öğretiyor.
 
American University'de kredili ders verirken ülkemizde de stres yöntemiyle ilgili motivasyonel konuşmalar ve seminerler düzenliyor. Elvan Demirkan, Sabah gazetesinin "Günaydın" ekinde "Açık Düşünce" başlığı altındaki köşe yazılarını sürdürüyor.
 
Yazar: Elvan Demirkan
Sayfa Sayısı: 128
Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Akıllı Arzular Elvan Demirkan Kitabından  1 Adet Gönderilecektir.


Akıllı Arzular Elvan Demirkan Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!