Kapat

Akım Korumalı Grup Priz - 3 Model


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 62 İNDİRİM

Fiyat :
18,90 TL


Akım Korumalı Grup Priz - 4 Model Alev Geciktirici Plastik Kasa Elektrikli Cihazlar İçin Maksimum Koruma

Bitenekadarcılar evlerinde ofislerinde tüm prizlerine kolayca yön verebilsinler, elektrikli cihazlarını en iyi şekilde priz karmaşı yaşamadan kullanabilsinler diye Akım Korumalı Grup Prizler.

Şüphesiz gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte evlerimizde kullandığımız elektronik cihazlarda bir hayli arttı. Odalarda ki priz sayılarıda bu elektronik çokluğa cevap veremez hale geldi. İşte bu noktada evinizde priz sorununu kökten çözecek grup priz çözümleri sizlerle buluşuyor. Üstelik tüm priz çoklayıcılar anahtarlı ve akım korumalı.

Akım korumlaı grup prizlerin tüm modellerinde yer alan anahtar sayesinde grup prizi fişten çekmeden cihazlarınıza giden tüm akımı tek tuşla kesebilir ve Elektrik Tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Akım koruma Elektronik cihazlarınızı yüksek gerilim ve enerji dalgalarınma karşı korumaktadır. Çift kutuplu koruma anahtarı sayesinde ekstra güvenlik sağlamaktadır.

Akım Korumalı grup prizlerde çocuk koruması yer almakta olup, güvenli bir şekilde evinizde kullanabilirsiniz.

Akım Korumalı prizlerde unutulmaması gereken detay tüm elektronik cihazlarınız artık güven altında olmuş olacağıdır.

Yaklaşan Kış mevsiminde evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız elektrikli ısıtıcılarınızı artık daha güvenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Klasik grup prizler üzerinden geçen voltajı direk olarak bağlı olduğu cihaza aktarmaktadır. Bu yüzden istenmeyen  kazalar doğrabilir. Prizin bağlı olmuş olduğu elektrik hattı üzerinde yer alan sigortanın devre dışı kalma zamanı arasında geçen sürede bağlı bulunan cihazlar arızalana bilir yada istenmeyen kazalar oluşabilir. 

Eletrik hattı üzerinde istenmeyen kazaların önüne geçebilir ve anlık olarak Elektronik cihazlarınızda akım koruması sağlayabilirsiniz. 

Bilgisayar, Televizyon, Beyaz Eşyaların tamamı dahil tüm cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

CFL 2209B Akım Korumalı 9 lu Grup Priz modeli üzerinde bulunan ibreli volt ölçerle dışardan gelen elektrik enerjisinin Voltaj durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Prize bağlı bulunan cihazların aşırı akım çekmesi durumunda üzerinde yer alan termik otomatik olarak açarak cihazlarınızı korur. Termik tuşuna tekrar basarak pratik bir şekilde kurup yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazlarınıda yaşanan problemlerde en haz hasar ve en güvenli biçimde işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Akım Korumalı Prizler Yanmaz Plastik malzemeden imal edilmiştir. 

Tüm modellerin üzerinde duvara monte edebilmeniz için özel montaj delikleri bulunmaktadır. 

ÖNEMLİ : Akım Korumalı Prizler Yüksek Voltaj ve Akım Koruması sağlar. Elektrik hattında oluşabilecek ani dalgalanmalar ve Kesintilere karşı koruma sağlamamaktadır. 

3 Farklı Modelden Dilediğinizi Seçebilirsiniz :

6 lı Anahtarlı Akım Korumalı Grup Priz (CFL 960A)

  • Topraklı 16 Amper 250 V - 3 Metre Kablo

6 lı Anahtarlı Akım Korumalı Grup Priz (CFL 206)

  • Topraklı Prizler - 3 Metre Kablo

9 lu Akım Korumalı Anahtarlı Grup Priz (CFL 2209B)

  • Topraklı 16 Amper 250 V - 3 Metre Kablo.
  • Üzerinde voltaj göstergesi yer almaktadır. 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet " Akım Korumalı Grup Priz" gönderilecektir. priz akım korumalı priz akım korumalı grup priz akım koruma voltaj korumalı priz


6 lı Anahtarlı Akım Korumalı Grup Priz (CFL 960A)
6 lı Anahtarlı Akım Korumalı Grup Priz (CFL 206)
9 lu Akım Korumalı Anahtarlı Grup Priz (CFL 2209B)


Akım Korumalı Grup Priz - 3 Model Yorumları Tüm Yorumlar (10)
Mükemmel (2)
40 %
Çok İyi (2)
40 %
İyi (1)
20 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
204 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Merhabalar , ürünü almadan şüphelerim vardı zira daha önce kullandığım diyemeyeceğim 3000 wattlık ütümü çalıştırmayan bir prizim vardı (o da akım korumalı idi).
Bunu alıp denedim malzeme kalitesi çin ürertimi bile olsa iyi , hem işlevsel ve hem de sorunsuz cihazımı çalıştırdı . tavsiye ederim .
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay 9 lu olanı ne zaman gelir bir daha, bekliyorum alacağım.
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba guest_1138453,
Akım Korumalı Grup Priz - 3 Model, 6 lı prizler özellik açısından aynı olup, tasarım olarak farklılık göstermektedir. Keyifli alışverişler dileriz.
1 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay 6'lı prizler arasındaki fark nedir ? Arada 3TL fiyat farkı var ancak özellik olarak fark gözükmüyor. Tek fark biçimleri mi ?
29 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay Yapı marketlerde satılan muadillerinden uygun. Evde mümkünse tüm çoklu prizleri akım korumalı kullanmak gerek. Standart priz çoklayıcılar bir iki kez başıma bela açıyordu az daha.