Kapat

Akupuntur Sigara Bırakma Kiti: Zero Smoke


Piyasa Fiyatı :
25,60 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Akupuntur Sigara Bırakma Kiti Zero Smoke Sigaradan Uzaklaşmak ve Daha Rahat Nefesler Almak İçin Mıknatısların Doğal Gücü

Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen Bitenekadarcılar için kısa zamanda sigaraya veda etmenin en kolay yolu Akupuntur Sigara Bırakma Kiti Zero Smoke.

Sigara kullanımına alışkanlık büyük zararlara sebep olmaktadır. Vücudumuza çok zararlı olan pek çok maddeyi barındırır sigara. Akciğerlerimizde var olan hava keseciklerine zarar verir.Zamanla nefes alamaz bir hale geliriz. Bu durum, sigaranın içerisinde var olan zararlı maddeleri doğrudan akciğerlerimize çekmemizden ileri gelir. Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti ise, tüm bu zararlardan kurtulabilmeniz için üretildi.

Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti, doğal bir tedavi yöntemi olan akupunktur çalışmalarıyla keşfedilmiştir.

2 parçadan oluşan biyo-mıknatıslar kullanılarak gerçekleştirilir. Dış kulağa yerleştirilir. Ve böylece vücudunuza etki etmeye başlar.

Akupunktur, vücudun belirli bölümlerinin, sağlık üzerinde var olan etkileri temel alarak ortaya çıkarılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem kapsamında sigara ile ilgili kısmı kapsayan bir bölge olarak kulak keşfedilmiştir. Kulağa yerleştirilen biyo-mıknatıslar, sigara içmeye duyulan ihtiyaç ve isteğe yönelik hareket eder.

Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti, etkili bir kittir. Kulağa kolayca yerleştirilir. Günlük yaşamda gerçekleştirilen hareketleri kısıtlamaz.

Mıknatısları parmağınıza yapıştırın. Küçük olanını kulağınızın ön tarafına, büyük olanını ise arka tarafına gelecek şekilde ayarlayıp, birbiri üzerine getirin.

Mıknatısın çekim gücü sayesinde her iki parça da kolayca kulağınıza tutunacaktır.

Fransız Doktor Paul Nogier tarafından keşfedilmiştir bu yöntem ilk kez. Kulağın, insan anatomisiyle ilişkili olduğunu keşfetmiş ve bunun üzerine çalışmalar yapmıştır.

Dış kulak üzerindeki, sigara içme ile bağlantılı olan bu nokta ise, uzun yıllar boyunca yapılan çalışmaların sonucudur. Araştırmalar sonucunda keşfedilen bu nokta, mıknatıslar ile denetlenebilmektedir.

Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti ürünü keşfedilmesiyle Çin’in geleneksel akupunktur uygulamaları arasına da dahil edilmiştir.

Vücudunuzu Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti ile kontrol edin. Sigaradan uzaklaşmak ve daha rahat nefesler almak adına, Akupunktur Sigara Bıraktırma Kiti tam olarak biçilmiş kaftandır.

Hiçbir ameliyat ya da benzeri bir uygulama olmaksızın etki eder. Sadece mıknatısların doğal gücü ile sigara alışkanlığınızdan kurtulabilirsiniz.

Günlük hareketlerinizi engellemeden, sadece kulağınıza takacağınız küçük bir mıknatıs ile kısa zamanda sigaraya veda edebilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Akupuntur Sigara Bırakma Kiti Zero Smoke" gönderilecektir.sigara akupuntur sigara bırakma kiti zero smoke akupuntur smoke sigara bırakma


Akupuntur Sigara Bırakma Kiti: Zero Smoke Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!