Kapat

All Light: Işıldak Buluşu!


Fiyat :
29,90 TL


Akıllı Florasan ve 48 LED! Elektrik kesilmesi ve anahtardan kapatma arasındaki farkı anlar!

Bitenekadarcılar ürün adını görünce şaşıracaklar, ışıldaktan da buluş olur mu hiç? diyecekler!

Ama bu ürün Türkiyede bir ilk ve Tek!

En önemlisi bu ürün anahtardan kapatma ile elektirik kesilmesi arasındaki farkı anlayabiliyor. Yani Anahtardan florasanı kapattığınızda LED leri devreye girmiyor. Sadece elektirkler kesildiğinde LED ler devreye giriyor!

Bu ürün akıllı, elektrikler kesildiğinde otomatik olarak 48 LED li ışıldağı deverye giriyor. Elektrikler geri geldiğinde LED ler devre dışı kalıp florasan tekar devreye giriyor ve Işıldağı şarj ediyor.

Ürün doğrudan normal E27 duya takılarak kullanılıyor. Üzerinde normal klasik simit bir florsan lamba ve 48 adet LED mevcut.

Üstelik ürünle beraber gelen pakete dahil klasik 5 adet AA şarlı kalem piller, uzun vadede kolaylıkla yenilenebiliyor ve ürünü yıllarca tam kapasite kullanabilmenizi sağlıyor!

Şarjlı Piller Pakete Dahil, Florasan Pakete Dahil Değildir.

Ebatlar :
Göbek Çapı : 20 cm

 


Video bilgilendirmesi için idemirel isimli üyemize teşekkür ederiz.

Ayrıntılı Açıklamalar:

Piyasada iç ve dış mekânların aydınlatılması için tavan, duvar gibi düz zeminlere montaj edilerek kullanılan aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Ancak bu armatürler elektrik kesintisinde çalışmamakta ve ortamın aydınlatılması için akü ile çalışan lambalı ışıldaklar, şarjlı lamba veya mumlar kullanılmaktadır.

Şarjlı ışıldaklar ise elektrik kesildiğinde otomatik devreye girerek aydınlatma yapmaktadır. Bu tür aydınlatma gereçleri elektrik anahtarından kontrol edilemediği için kesinti boyunca sürekli yanmak zorunda veya üzerinde bulunan açma kapama anahtarından kontrol edilmektedir.

Bu buluş yukarıda bahsedilen dezavantajların üstesinden gelebilen ledli aydınlatma armatürü olup, özelliği; şebekeden gelen elektriğin kesilmesi durumunda, led devresine enerjisini sağlayan 1.2v luk nikel cadimyum şarjlı piller devreye girerek, aydınlatma işlemini elektrik kesintisinde de gerçekleştirmesidir.

Bu ürünümüz elektrik kesintisi halinde 7 saat bulunduğu ortamı aydınlatmaktadır böylelikle elektrik kesintisinde ortamda bir panik olmamakla beraber yaşam devam edebilmektedir bu aynı zamanda deprem yangın doğal afetlerde doğabilecek elektrik kesintilerin dede insanları karanlıkta kalmaktan kurtarabilecek bir üründür çünkü bu ürün devamlı mekânda normal aydınlatma olarak ta kullanıldığı için şajz her zaman dolu ve hazır olacaktır.

Günümüzde kullanılan ışıldakların en büyük problemi belli bir zaman geçtikten  sonra aküleri bitmekle beraber ışıldakta atılmaktadır biz bu sorunu çözmek için ürünümüzde şarj edilebilen piller kullanarak teminini her hangi bir market  bakkal dan bile yapabileceklerdir.

Ürünün 2 yıl garantisi vardır bu garanti degişim garantisidir

Florasan 32 W klasik simit florasan olmakla beraber 32 w T5 klasik standart simit flosanlarda çalışmaktadır

Not: Ürün sizin elinize geçtiginde piller boştur. İlk kullanımda 14 saat şarj olmalıdır. Ürün standart lamba devresinde çalışmaktadır.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 3
Bu ürün kargoya 31 Aralık 2009 Perşembe günü verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.All Light: Işıldak Buluşu! Yorumları Tüm Yorumlar (18)
6 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Şarj ünitesi Led ler elektrik kesintisinde pilleri mi kullanıyor yoksa kendi içerisinde bir güç kaynağı var mı? Eğer pillerden çalışıyorsa piller şarzlı pil mi, lamba pilleri kendisi şarz ediyor mu?
8 sipariş | 17 yorum | Yorum Detay Video Ürünün video'sundaki dış ses, beni benden aldı, öte diyarlara götürdü (: o ne öyle ya :))
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay HP Deskhet f2420 HP Deskjet f2420 ler ile uyuöluluk sağlıyormudur acaba?açıklama bekliyorum teşekkür ederim
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Cevaplar - Elektrik kesintisi başladıktan sonra kapalı olan anahtarı açık konuma getirmeniz durumunda LED ler devreye girecektir.

- Şarjlı Piller Pakete Dahil, Florasan Pakete Dahil Değildir.

- Elektrikler kesikken cihazı kapatabilmek için anahtarı kapalı konuma getirmeniz gerekmektedir.

- Anahtar yerine hareket algıyacısı kullanılmamaktadır.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com
9 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Elektrik kesintisi Anahtar kapalı iken elektrik gittiğinde ledlerin yanmayacağını belirtmişsiniz.Elektrik kesintisi başladıktan sonra anahtarı açık konuma getiririsek ledlerden faydalanabiliyor muyuz peki?