Kapat

Altın Kaplama HDMI Adaptörleri (4 Model)


Piyasa Fiyatı :
10,00 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Altın Kaplama HDMI Adaptörleri 90 Derece HDMI Adaptör (Dişi+Dişi), 90 Derece HDMI Adaptör, HDMI Kablo Birleştirici, 90 Derece HDMI Kablo (50 cm) HDMI Cihazlarınızı en etkin şekilde kullanabilmek için

Bitenekadarcılar en iyi ve kaliteli şekilde görüntü aktarabilsinler, HDMI kablolarını en aktif şekilde kullanabilsinler diye, Altın Kaplama HDMI Adaptörleri.

HDMI Çıkışlarının Açısına Hükmedin 

HDMI dönüştürücü dirsek ile TV'nizin HDMI çıkışlarının açısını 90° döndürebilirsiniz. Özellikle duvara monte TV sistemlerinde düz çıkışlara kablo takmak işkence haline gelebilir.

HDMI Bağlantı Aparatları Modelleri:

  • 90 Derece HDMI Adaptör (Dişi+Dişi): 90 Derecelik sabit açısı ve her iki taraftaki dişi girişleri ile HDMI Köşe konnektörü. 
  • 90 Derece HDMI Adaptör (Dişi+Erkek): 90 Derecelik sabit açısı sayesinde HDMI Kablosunun televizyonun arkasında yer kaplamamasını sağlar.
  • HDMI Kablo Birleştirici: HDMI kablolarınız arasında bağlantı yapmanız gerektiği durumlar için iki yönlü dişi HDMI Konnektörü.
  • 90 Derece HDMI Kablo (50 cm): Bir ucu 90 Derece Erkek diğer ucu düz erkek olan 50 cm uzunluğundaki bu kablo ile receiverınız ve televizyonunuz arasındaki bağlantıyı pratik şekilde sağlayabilirsiniz.

Tüm A Tip HDMI kablolar ve bağlantılar ile %100 uyumludur.

Görüntü ve ses aktarımı sırasında oluşan görüntü kaybının minimuma düşmesi için HDMI dönüştürücüler altın kaplamalı yüksek iletkenlik gösteren uçlara sahiptir.

Dış yüzeyi kaliteli sağlam plastik kaplamadan oluşmaktadır. Dış darbelere dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanabilirsiniz.

Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, and DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır. 

Yüksek görüntü kalitesi.

24K Gold Konnektör.

1080P ye kadar uyumlu performans.

Kaliteli ses ve video aktarımı.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda sipariş sırasında seçtiğiniz modelden 1 Adet Altın Kaplama HDMI Adaptörü gönderilecektir.hdmı adaptör 90 derece hdmi adaptör hdmı kablo (16) hdmi çevirici


90 Derece HDMI Adaptör (Dişi+Dişi)
90 Derece HDMI Adaptör (Dişi+Erkek)
HDMI Kablo Birleştirici
90 Derece HDMI Kablo (50 cm)


Altın Kaplama HDMI Adaptörleri (4 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!