Kapat

Amoena Energy Light Meme Protezi, Made in Germany
Firmamız Amoena markasının Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Mediprot Meme Protez Merkezi , 1992 yılından beri uzmanlaşmış kadrosu ile meme protezleri ve diğer ürünleriyle bayanların yaşamlarını kolaylaştırmayı, sağlıklarına en kısa zamanda kavuşmalarını ve öz güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Firmamız 2012 yılından itibaren Amoena özel temsilcisidir.

Meme protezleri ile birlikte size özel iç çamaşırı tavsiye ediyoruz. Özel iç çamaşırı ameliyat sonrası yara izleri tamamen kapatır. Bütün ürünlerde aynı zamanda protezler için özel cepleri vardır. İyileşme süresi ve rehabilitasyon dönemi için  Mediprot en rahat ve konforlu çözümler sunuyor.

Simetrik hafif silikon meme protez

Gün boyu ferahlık ve konfor önceliğiniz ise, Amoena'nın devrim niteliğindeki Energy Light göğüs protezi mükemmel bir çözüm sunar. Egzersiz yaparken, tedavi görürken veya menopoz semptomları yaşarsanız, Energy Light göğüs protezi vücudunuzun rahat nefes almasına yardımcı olur. Yeni Energy Light göğüs protezi, içeride ve dışarıda en sade sütyen stillerinde dahi belli olmaz. Ameliyat öncesi kadar doğal olan bir görünümle rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz.

Faydaları

Eşsiz Comfort+  ısı kontrol teknolojisidir. Bu teknoloji ile vücut ısınıza adapte olur. Aynı boyut ve şekle sahip diğer göğüs protezlerine göre% 30 daha fazla Comfort+ kullanılmıştır. Bu sayede terlemenin azaltılmasına yardımcı olur: Comfort+ vücudun sıcaklığı değiştikçe vücut ısısını emer, depolar ve bırakır.
Daha yumuşak bir üç boyutlu inci yüzeyi ve arkada bulunan hava akış kanalları sayesinde cilt ve protez arasında hava akışı sağlayarak cildin hava almasını sağlar ve terlemeyi önler.

Energy Light içinde son derece yumuşak ve hafif olan InTouch silikonu vardır. Ayrıca dış yüzeyinde ki özel ince silikon tabaka ile doğal görünüm kazandırır.  Yeni InTouch yumuşak silikonu daha esnek olduğundan sütyenin cebine kolayca sığar ve doğal his ve görüntü sağlar.

Energy Light özel yumuşak bir taşıma çantası ile birlikte verilir.

Not:  T.C. Sağlık Bakanlığı’nın hijyenik ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade etmeniz ve değişim yapmanız söz konusu değildir.Amoena Energy Light Meme Protezi, Made in Germany Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!