Kapat

Amoena Essential Light Meme Protezi, Made in Germany
Firmamız Amoena markasının Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Mediprot Meme Protez Merkezi , 1992 yılından beri uzmanlaşmış kadrosu ile meme protezleri ve diğer ürünleriyle bayanların yaşamlarını kolaylaştırmayı, sağlıklarına en kısa zamanda kavuşmalarını ve öz güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Firmamız 2012 yılından itibaren Amoena özel temsilcisidir.

Meme protezleri ile birlikte size özel iç çamaşırı tavsiye ediyoruz. Özel iç çamaşırı ameliyat sonrası yara izleri tamamen kapatır. Bütün ürünlerde aynı zamanda protezler için özel cepleri vardır. İyileşme süresi ve rehabilitasyon dönemi için  Mediprot en rahat ve konforlu çözümler sunuyor.

 

Yumuşak silikon

Ameliyatı takiben kadınların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Vücut simetrisini ve dengesini geri kazandırır. Hoş bir his ve görünüm sunar.

Faydaları

Daha yumuşak bir görünüm ve his ile tek katmanlı hafif silikon göğüs formu. Göğüs cerrahisini takiben kadınların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildi. Her ölçü ve duruma uygundur.

Not:  T.C. Sağlık Bakanlığı’nın hijyenik ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade etmeniz ve değişim yapmanız söz konusu değildir.Amoena Essential Light Meme Protezi, Made in Germany Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!