Kapat

Amoena Natura Light Meme Protezi, Made in Germany
Firmamız Amoena markasının Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Mediprot Meme Protez Merkezi, 1992 yılından beri uzmanlaşmış kadrosu ile meme protezleri ve diğer ürünleriyle bayanların yaşamlarını kolaylaştırmayı, sağlıklarına en kısa zamanda kavuşmalarını ve öz güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Firmamız 2012 yılından itibaren Amoenaözel temsilcisidir.

Meme protezleri ile birlikte size özel iç çamaşırı tavsiye ediyoruz. Özel iç çamaşırı ameliyat sonrası yara izleri tamamen kapatır. Bütün ürünlerde aynı zamanda protezler için özel cepleri vardır. İyileşme süresi ve rehabilitasyon dönemi için Mediprot en rahat ve konforlu çözümler sunuyor.

Faydaları

- %25’e varan hafiflik

- Patentli iki katlı dizayn, yumuşak ve esnek şekil

- Büyük memeli kadınlara ekstra rahatlık

- Hızla vücut ısısına uyum sağlar.

- Dış yüzey; yeni ipeksi yumuşaklıktaki Super Soft Amoena film ile kaplı olup; iç yüzeyi hem ısıyı dengeleyen hem de yumuşak ve şeffaf silikon içeren 2 farklı kat ile kaplıdır.

Not: T.C. Sağlık Bakanlığı’nın hijyenik ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade etmeniz ve değişim yapmanız söz konusu değildir.Amoena Natura Light Meme Protezi, Made in Germany Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!