Kapat

Anahtarlı Topraklı 3' lü Priz (10 metre)


Piyasa Fiyatı :
21,99 TL

% 5 İNDİRİM

Fiyat :
20,90 TL


Açma-kapama güvenlik tuşu ile sorun çıkarmayan ve elektrikli aletlerin çalışma mekanizmasını elektrik şebekelerine bağlayan Anahtarlı Topraklı 3' lü Priz (10metre).

Elektrik iletimi sırasında güçlü direnci sayesinde hızlı ve güvenli açma-kapama tuşu ile tüm elektrikli aletlerde işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz  Anahtarlı Topraklı 3' lü Priz (10 metre).

Prizler elektrik enerjisi ile çalışan cihazları şebekeye bağlayıcı olarak görev alan evde,işyerlerinde ve her yerde kullanılan bir gereçtir.

Prizlerde dikkat edilmesi gereken ilk unsur elektrik kaçağına karşı etki özelliğidir. Topraklı priz sayesinde elektrik kaçağı olasılığı ortadan kalkar ve sağlığınızı tehlikeye atacak bir elektrik akım bağlantısı gerçekleştirmesine izin vermez.

10 metre uzunluğu sayesinde topraklı 3' lü prizde; şarj vb ihtiyaçlarınızı dilediğiniz yerde istediğiniz şekilde karşılayabilirsiniz.

Açma-kapama anahtarı sayesinde güvenlik üst düzeydedir.

Topraklı Priz Özellikleri:

  • Elektrik kaçağı yapmadan dilediğiniz şekilde elektrik iletme ihtiyacınızı karşılayan anahtarlı priz modeli ile kesintisiz ihtiyaç giderme.
  • 10 metre kablo uzunluğu ile istediğiniz her mesafede ve şekilde şarj vb. ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.
  • Anahtarlı ve topraklı modeli sayesinde elektrik kaçırması en az seviyededir.
  • Işıklı güvenlik tuşu sayesinde oldukça pratiktir. Açma-kapama tuşu sayesinde güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Anahtarlı Topraklı 3' lü Priz (10 metre) " gönderilecektir.priz anahtarlı topraklı priz topraklı priz topraklı grup priz anahtarlı priz


Anahtarlı Topraklı 3' lü Priz (10 metre) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!