Kapat

Android Cihazlar İçin USB Manyetik Şarj ve Data Kablosu

Satıcı: vipfoni

Piyasa Fiyatı :
45,37 TL

% 23 İNDİRİM

Fiyat :
34,90 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Android işletim sistemli telefon ve cihazlarınızı pratik bir şekilde takıp şarj edebileceğiniz, aynı zamanda veri aktarımı da yapabilmenizi sağlayacak Android Cihazlar İçin USB Manyetik Şarj ve Data Kablosu.

Android cihazlarınızı hızlı ve şarj soketine zarar görmemesi amacı ile üretilmiş Android Cihazlar İçin USB Manyetik Şarj ve Data Kablosu.

Manyetik şarj kablosunun kullanımı oldukça kolay ve basittir. Manyetik özelliği sayesinde akıllı telefon şarj bağlantısını hemen aktif hale getirebilirsiniz.

Şarj giriş soketinin bozulmasının önüne geçecek manyetik şarj ve data kablosu şık ve pratik yapısı ile telefonlarınızın yeni dostu olacak !

Soket yamulmaları veya tam giriş sağlanmaması durumunda cihazınızın şarjının dolmaması gibi sorunların önüne geçecek şarj kablosu hem cihazınıza zarar vermez hem de hızlı ve güvenilir bir şekilde şarj etmektedir.

Manyetik Şarj ve Data Kablosu Özellikleri:

  • Mini şarj giriş aparatını telefonunuzun şarj giriş kısmına takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 
  • 5 Volt 2 Amper çıkışlıdır yani hızlı şarj özelliklidir.
  • Şarj giriş soketi telefonunuzun giriş soketine güvenli ve sağlam bir şekilde oturmaktadır. 
  • Bu sayede şarj giriş soketinizi tozlardan ve kirden korumuş olacaksınız. 
  • Şarj kablosunun üzerinde yer alan mini uyarı LED' i telefonunuz şarj olurken kırmızı, şarjı dolu olduğunda yeşile dönmektedir. 

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Android Cihazlar İçin USB Manyetik Şarj ve Data Kablosu " gönderilecektir.şarj ve data kablosu android şarj kablosu manyetik şarj kablosu manyetik data kablosu manyetik şarj ve data kablosu


Android Cihazlar İçin USB Manyetik Şarj ve Data Kablosu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!