Kapat

Aneex Dev Fanlı Notebook Soğutucu Ve Standı


Fiyat :
18,90 TL


12-15 Notebooklarda Kullanılbilir Ultra Sessiz Ve Etkili Soğutma Eğimli Yapısı İle Rahat Kullanım

Bitenekadarcıların Notebookları ısınıp performası düşmesin diye yine çok şık, işlevsel ve ergonomik bir ürün.

Üstelik doğrudan USB'den güç alıyor ve o kadar sessizki, çalışıp çalışmadığını anlamayacaksınız bile! (Bitenekadar tarafından test edilmiştir.)

Ortada dev fan yanlarda da küçük fanlar bulunmaktadır.

On-Off düğmesiyle istediğiniz zaman açıp-kapatabilirsiniz.

Notebookunuzu biraz daha yüksek ve eğimli pozisyona getirip daha ergonomik ve sağlıklı bir kullanım sağlar.

Renk : Siyah

Ultra sessiz ve etkili soğutma
Hafif ve taşınabilir Aneex E-F900’ün soğutucu, kutu içerisinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarınızın slotundan  güç alan, ultra sessiz 12cm fan maximum 24 dBA’lık çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Ayrıca yanlarda bulununa 7 cm'lik fanlarda aynı özelliklere sahiptir. Fanlar duyulmayacak kadar sessiz çalışırken,  mükemmel hava akımı ve soğutma sağlar. Aneex E-F900’ün üstün soğutma performansı sayesinde bilgisayarınız hep serin kalır ve kullanım ömrü uzar.

Eğimli yapısı ile rahat kullanım
Aneex E-F900 soğutucu özel tasarımı ile notebookunuza bileklerinizi rahatlatacak bir eğim sağlamaktadır. Bu eğim sayesinde hem notebook ekranını yükseltip göz seviyenize yaklaştırmış hem de klavyeyi daha ergonomik olan hafif eğimli şekilde kullanmış olursunuz.

12 cm Fan
Aneex E-F900’ün orta bölmesinde bulunan 120mm çapındaki eşsiz, devasa fanı bilgisayarınıza benzersiz bir serinlik sunarken, maximum performans almayı hedefler. Çalışır durumda yanan mavi LED’li ışıklar ile performansının yanında şıklığı ile de dikkatleri üzerine çeker. Titreşim önleyici plastik destek ayakları
Aneex E-F900’ün sağlam ve hareketsiz durması için tasarlanmış olan plastik ayaklar titreşimi önlemektedir. Bu ayaklar soğutucu ile notebook arasında bir boşluk oluşturarak notebookunuzun soputucudan alacağı havayı maximum düzeye çıkarır.

2 Adet 7 cm Fan
Aneex E-F900’ün yanlarında bulunan 70mm çapındaki eşsiz fanlar bilgisayarınıza benzersiz bir serinlik sunarken, maximum performans almayı hedefler.

2 Adet USB slot
Aneex E-F900'ün arka bölümündeki 2 adet USB slot kullanıcılara soğutucuyu bağladıktan sonra extra 1 slot kullanma imkanı verir. Portları kolay erişim için soğutucunun arka bölümüne yerleştirilen Aneex E-F900’ün açma kapama tuşu ile kontrolü elinizin altında..

Teknik Özellikler
12"-15" Notebooklarda kullanılabilir
Hafif ve kolay taşınabilir tasarım
120mm x120mm x28 mm büyük ve sessiz fan
Çalıştığında yanan mavi led ışıklar
2 Adet USB Giriş
Fan hızı: 1600 RPM

Ürün Ölçüleri :
En x Boy x Yükseklik : 33 x 30 x 4.5 cm
USB Kablo Uzunluğu : 50 cm

Paket İçeriği :
1 Adet Aneex Dev Fanlı Notebook Soğutucu Ve Standı
1 Adet Usb Kablo

1 Adet Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Aneex Dev Fanlı Notebook Soğutucu Ve Standı gönderilecektir.
 Aneex Dev Fanlı Notebook Soğutucu Ve Standı Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
24 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay 2011'de aldım hala kullanıyorum. Fakat bana geldiğinde ürün sorunluydu. 1 tane fanına ürünü yapıştırırken kullanılan slikon yapışmıştı ve o fan çalışmıyordu. Kendi çabalarımla onu tamir ettim ve hala işimi fazlasıyla görüyor. Deliklerin küçük olması yeterli soğutma sağlamadığından delikleri de kendime göre büyüttüm :D Bir de usb kablosu bozulduğu için onu değiştirmek zorunda kaldım.
15 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay SES Arkdaşlar bu soğutucuyu almayı düşünüyorum ses olayı nasıl?
42 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay yardım Fan Ses Db sini öğrenebilir miyim?
edit: tamam buldum :)