Kapat

Angelsounds: MELEK Sesleri: Bebek Kalp Atış Dinleme Cihazı


Fiyat :
79,90 TL


Bebeğin, tüm seslerini ve anne adayının kalp atışlarını kayıt imkanı

Angelsounds’la henüz doğmamış bebeğinizin, hamileliğinizin 12.haftasından itibaren ilk hareketlerini, kalp atışlarını hıçkırıklarını, tekmelemelerini hatta yemek kordonundan geçen besinlerin sesini hastane ortamı olmadan evinizin rahatlığında emniyetli bir şekilde sesleri artıran özelliği ile dinleyebilirsiniz. Bu muhteşem ve mucizevi sesler sizi doğacak çocuğunuza daha çok yakınlaştırır.

Angelsounds’la bu sesleri cihazınıza kaydedebilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz, bilgisayarınıza ya da MP3 ünüze kaydedebilir, e-mail ile yakınlarınıza ve gönderebilir hatta doktorunuza göndererek sağlık durumunu takip edebilirsiniz. Bu sesleri saklayarak daha sonra çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

Angelsounds’la kayıt edilen anne kalp seslerini bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ona dinletmeniz kolik rahatsızlığını gidermede yardımcı olur.

Bebeklerinizin gaz sancısı ve dış ortama alışamayıp huzursuzlanma olarak tarif edilen kolik rahatsızlığını gidermede, anne karnındaki seslerin dinletilmesi, bebeklerin rahatlatılmasını sağlayarak  yardımcı olduğu, yapılan klinik çalışmalarda görülmüştür.

Angelsounds’la yeni doğan bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebilirsiniz.

Angelsounds’la akciğer hastası olan ve yaşlı yakınlarınızın kalp atışlarını da dinleyerek sağlıklarını takip edebilirsiniz.

Angelsounds ile dinleyeceğiniz bebeğinizin kalp atışları dakikada 120–160 kere atar ve hızla koşan bir atın sesini andırır, hıçkırıkları 2 kere vuran davul sesine, tekmelemeleri ise yumuşak vuruşlara benzer.

Angel Sounds ile gerçekleştirebileceğiniz mucizeler:
Bebeğin, tüm seslerini ve anne adayının kalp atışlarını kayıt edebilmek,
Bebeğin, dünyaya gelmesinden sonra annesinin karnındaki huzura ve güvene ihtiyaç duyduğu anlarda, annesinin kalbinin sesini dinletebilmek,
Bebeğin, dünyanın en büyük mucizesinin, annesiyle arasındaki bağı duyulur hale getirmek,
Bebeğin, annesi ile sahip olabileceği en masum anılara ulaşmaktır.

Paket içeriğ
1 adet dopler - kalp atış dinleme cihazı 
1 adet kulaklık
1 adet kayıt kablosu
1 adet kullanım kılavuzu 
1 adet 9 V pil

Renk : Pembe

TÜV ve CE kalite belgelerine sahiptir.Angelsounds: MELEK Sesleri: Bebek Kalp Atış Dinleme Cihazı Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
52 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Bebeğimizin kalp atışlarını dinlemek için kullandık. Bizden sonra da 2 anne bebeğinin kalp atışlarını dinledi. Kritik nokta; bebek 4 aylık civarında olduktan sonra ve anne karnına krem,su vs. gibi bir iletken sürüldükten sonra duyabiliyorsunuz. Bazı bebekler cihaza tekme atıyorlar ve kaçıyorlar :)
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay muhteşem bişey 2 gün içinde elimize ulaştı çok güzel bi cihaz
daha üst modelleride var piyasada ama bu şimdilik bize yeter
23 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay çok kullanışlı eşimin ilk hamileliğinde böyle bir cihazı çok aramıştım, kısmet ikinciye imiş. hastanede doktorun yanında yarım saat bebeğimizin sesini dinlemiştik ama evde de dinlemek çok güzel. şimdi her ay kaydedeceğiz sesleri, doğumdan sonra da dinleteceğiz. teşekkürler BKC..