Kapat

Animal Planet (Kutu + 20 adet Hayvan Figürü)


Fiyat :
9,90 TL


Özel taşıma ve saklama kutusu 20 parça bitki hayvan figürü

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcı çocukların hem eğitimine, hem hayvan ve doğa sevgisine katkıda bulunacak bir birinden güzel model hayvan figürleri!

Özel saklama ve taşıma kutusunda gelecek bu sevimli dostlar çocukların harika vakit geçirmelerinin garantisi!

Kutu içerisinde 20 adet parça karışık gönderilecektir.

Kutu Ebatı : 24x14x8 cm
Tutma Kolu : 3.5x10 cm

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Animal Planet (Kutu + 20 adet Hayvan Figürü) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
37 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay CE Belgesi ve Plastik Kalitesi Merhaba,

Dün bir soru sormuştum henüz yanıtını alamadım. Tekrar sormam gerekirse, bu ürünün plastik kalitesi ne durumdadır ? CE belgesi var mıdır, sert plastikten mi üretilmiştir ya da yumuşak mıdır ? Bebek sağlığı açısından bu bilgileri vermeniz önemli diye düşünüyorum. Kötü plastik malzemeden bebeklere geçen birçok hastalık var. Bu tip bebeklere yönelik hayvan figürleri, legolar vs kaliteli markalardan verilirse çok satacağını düşünüyorum. Bu yönde dikkatinize sunarım. Teşekkürler